SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Zamilované SMS

Láska je ako dynamit. Výbuchmi ešte neumiera.

Si rúcho utvorené z lásky, do ktorého sa obliekam každý deň a len v ňom sa cítim bezpečne a skutočne milovaná.

Si to čo človeka núti žiť, to najkrajšie je s Tebou byť. Cítiť silu Tvojej lásky chcem, mať Ťa celú pre seba len. Prežívať s Tebou to najkrajšie, ako radosť, láska, šťastie...


Keby slnko vedelo ak mi chýbaš, objalo by ťa lúčom. Keby mesiac tušil, že len ty si v mojom srdci, dal by ti sen o mne. A moje milujem Ťa, by ti vietor nežne šepkal do uška.

Láska je lupeň kvetu, láska je keď poviem vetu, že: Ľúbiť a milovať Ťa chcem, svoje ruky v tvojich mať a naveky sa milovať.

Láska má veľa podôb, ale ty si tá najkrajšia.

Amorovi došli šípy a teraz strieľa SMS-ky. Trafil sa?

Ty si ako veľká, červená, voňavúčka ruža, a preto sa právom trblieceš v očiach každého muža.

Nehľadaj bohatstvo,nehľadaj krásu, hľadaj len čisté srdce a úprimnú lásku. Nesmúť a neplač, keď sa Ti láska stratí, no keď je to láska, ona sa Ti vráti.

Zapamätaj si, že život je príliš krátky na to, aby sme svoju veľkú lásku nechali odísť! Tak ma prosím zastav.

Do ticha noci vplávam sťa tieň, ak privrieš oči zmením sa v sen. Pohladím líce, postrážim spánok. Pokojne spinkaj, som nočný vánok. Ľúbim Ťa.

Možno si šťastie, čo ma stretlo, možno si moje denné svetlo. Možno sa k sebe hodíme, možno to spolu skúsime. Možno nevydáme ani hlásku a prežijeme veľkú lásku.


Uvidím ťa, stratím reč. Dám ti bozk a pôjdem preč. Skríkneš STOJ! A bozk my vrátiš a slobodu navždy stratíš. Rozhodnutie v krátkej chvíli, asi sme sa zaľúbili.

Povedal si že láska je jedna veľká šachovnica. Ty si bol môj kráľ a ja tvoja kráľovná. No ty si porušil pravidlá hry a hral si sa s inými dámami mňa si nechal stáť a ja ti dávam MAT!

Nebež za vozom ktorý ťa nechce vziať,nebež za chlapcom ktorý Ťa nemá rád.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14