SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Zamilované SMS

Netrhaj motýľom krídla, oni potom plačú. Nešľap po kvetoch, lebo pekne voňajú. Nenadávaj anjelom, ani potom zomierajú. No hlavne nezabíjaj lásku, môže byť posledná.

Mám smrteľnú chorobu, volá sa láska. Prenáša sa dotykom, znásobuje sa bozkami a zavŕši sa milovaním. Chcem na ňu umrieť, ale potrebujem Tvoju pomoc. Pomôžeš?

Všetky moje sny, túžby aj myšlienky patria iba tebe, som z toho vedľa a chcem iba teba, si všetko čo teraz chcem, si moje slnko, môj slnečný deň, teraz už vieš ako veľmi Ťa milujem.


Nikdy neopúšťaj niekoho, koho miluješ, pre niekoho, kto sa ti páči, lebo ten kto sa ti páči, ťa opusti pre toho koho miluje!

Dve oči boli krásne ako z neba, len jedného chlapca ľúbim a to predsa teba! Moje srdce tíško spalo, pokým teba nespoznalo, ale teraz už nespí len na teba myslí.

Čím je bozk keď sa všetko vypovie? Ružovou bodkou v slove Ľúbim Ťa! Tajomstvom, ktoré nezveríme uchu ale ústam.

Na svete je 20 anjelov: 10 spí, 9 sa hra a 1 číta túto správu.

Raz sa ma opýtaš či mam radšej teba alebo svoj život. Ja ti odpoviem,že svoj život. A ty odídeš bez toho aby si vedel, že môj život si Ty!

Len môj jazyk vie čo tvoj ešte nie! Rozpálim ta kedy chceš, zachvíločku odpadneš! Jeden háčik to však má, potom musíš aj ty mňa!

Si mojim sníčkom čistým a krásnym si anjelikom pri ktorom rada zaspím. Lež a sladko spinkaj v mojom objatí si mojou láskou pre ktorú žiť sa oplatí. Dobrú nôcku.

Posielam Ti krásne slová, krátku báseň láska moja. Posielam Ti krátky bozk, pýtaj si ak nemáš dosť. Posielam ti modré z neba, z hĺbky srdca len pre teba.

Máš 25 sekúnd nato aby si mi odpísala. Už ti ostáva len 15, ak do 10 minút, z ktorých ti ostáva len 5 neodpíšeš, dlhuješ mi 100 pusiniek a jednu krásnu noc. Mimochodom, tvoj čas práve vypršal!


Dnes večer sa mi sníval sen, že s tebou som bol celý deň. Že s tebou som bol celý deň, zas to bol len sen.

Tvoj úsmev letí ku mne tmou, hoci som od teba vzdialený, prediera sa nočnou oblohou, pristane u mňa na dlani. Privítam ho s láskou tiež, lebo je od tej ktorú milujem, bozkávaj ma ty to smieš a ja ti svoje srdce darujem.

Smutná je obloha, smutný je les, prečo naše stretnutie nie je už dnes? Krásny bol deň, keď vtáci spievali a ešte krajší, keď sme sa my dvaja spoznali.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14