SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Zamilované SMS

Niekedy sa pýtam, kde žijú anjeli? V nebi, vo vzduchu alebo na zemi. Jedno však viem, jeden drží mobil a číta tuto správu. Toho anjela veľmi ľúbim.

Dnes nezaspím a nebudem spať, slzy si neutriem a nebudem sa smiať. Neplačem preto, že ma nemáš rád, ale preto, že si ma naučil milovať som ti za to vďačný.

Keď si nežný ako malé dieťa, keď mi je ľúto, že objať nesmiem ťa, keď pri smiechu žiari ti tvár, chápem, že si pre mňa ten najcennejší dar.


Si slnko, čo mi hreje srdce i dušu. Si vánok, čo osuší mi slzu. Si hviezda, čo mi na cestách svieti. Si anjel, čo mi šíp do srdca strelil. Ľúbim Ťa.

Moja myseľ mi vraví, že Ťa ľúbim. Moje telo mi vraví, že Ťa ľúbim. Všetko čo potrebujem, je, aby tvoje ústa povedali mojím - ĽÚBIM ŤA.

Láska je ako oheň, ktorý spáli Ťa a zároveň aj žiara, ktorá zahalí Ťa. Rozlámme ten oheň spolu, nech zohrieva nás tá žiara stále znovu.

Miláčik ľúbim Ťa to viem, všetko srdce ti dať chcem. Dám ti ho z lásky k Tebe, pretože ťa zo dňa na deň viac a viacej ľúbim.

Vidím Ťa stále aj keď spím, si mojou túžbou, o ktorej stále sním... chcem s tebou snívať, ukáž mi sen... len teba láska milovať chcem.

Keď hviezdičky padajú, krásne verše vznikajú, tak ti píšem básničku, aspoň takú maličkú, nech máš radosť celý deň, to ti pekne vinšujem.

Keď si sa narodil, bol upršaný deň. Ale to nebol obyčajný dážď, bol to plač neba, pretože stratila tú najkrajšiu hviezdu.

Si pre mňa všetkým, si mojou láskou i mojím trápením. Bez lásky by nebolo teba a bez teba by nebolo mojej lásky.

Oči mi plačú, srdce ma bolí, inú milovať mi láska nedovolí. Miluj ma, ako ja milujem teba, odpusť mi, že nemôžem žiť bez teba!1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14