SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Zamilované SMS

Touto SMS-kou ťa chcem len vyrušiť a prinútiť ťa na mňa myslieť. Ľúbim Ťa.

Ako riadky bez písmen, ako zatúlaný sen, ako anjel bez neba, ja sa cítim bez teba.

Skús ma zobrať do rozprávky, tam vraj svet je plný lásky a nikto tam nie je sám, tam každý hovorí: Miláčik, ja rád Ťa mám.


Si ako kvapka rosy na lupienkoch ruží. Z tej kvapky sa ruža napiť túži. Aj ja sa z tej kvapky napiť chcem, lebo bez nej zahyniem, lebo ťa Láska strašne milujem!

Utopím sa z toľkej lásky, trápenie mi robí vrásky, ale vedz jedno len, že Teba ľúbiť budem každý deň.

Posielam ti krásne slová, krátku báseň láska moja. Posielam ti sladký bozk, pýtaj si ak nemáš dosť. Posielam ti modré z neba, z hĺbky srdca len pre teba.

Poznám niekoho, komu sa veľmi páčiš a keby som nebol taký plachý, poviem ti kto.

Chcel by som byť Tvojou slzou - nežne sa zrodiť v tvojom oku, hladiť tvoje jemné líce a nakoniec zomrieť na tvojich perách. Ľúbim Ťa.

Pohladím ťa vôňou ruží, ovejem ťa vánkom snov, napoviem ti po čom túžim, chcem byť strážcom tvojich snov. Nežne sa ťa dotknúť chcem, veď vieš, že Ťa milujem.

Jediné, čo by som na tebe zmenila, je miesto, kde sa práve nachádzaš. Chýbaš mi!

Láska je krásna ako ruža v nebeskej záhrade, láska je čistá ako kryštál Láska je nekonečný vesmír, láska je všetkým a ja som rád, že som ju konečne našla. ĽÚBIM ŤA.

Prišli sme na svet v rovnaký deň. Len ty o niekoľko rokov skôr. Vynahradím ti všetky tie roky, čo Ťa na tomto svete nik nemiloval tak veľmi ako ja.


Najsilnejšia na svete je láska, najstaršie hry sú na city, najväčšia nádej je stávka, ale pre mňa si najviac jednoducho ty.

Mam dve oči, ktoré ta chcú vidieť. Mam pery, ktoré Ťa chcú bozkať. Mam dve ruky, ktoré Ťa chcú objímať, ale iba jedno srdce, ktoré Ťa miluje a jeden rozum, ktorý Ťa chce.

Ak ľúbiš krásu tak neľúb mňa je veľa krajších odo mňa, ak ľúbiš bohatstvo neľúb mňa je veľa bohatších odo mňa, ak ľúbiš lásku tak ľúb mňa, nikto Ťa neľúbi tak ako ja.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14