SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Zamilované SMS

Naučili ma, že deň má 24 hodín, hodina 60 minút, minúta 60 sekúnd. Ale nenaučili ma už, že sekunda bez teba trvá tak strašne dlho.

Môj pohlaď patrí každému, môj úsmev len niekomu, ale moja láska tá patrí len tebe a nikomu inému.

Chcem Ti poslať pozdrav kratučký, preto aký si ku mne milučký. Chcem ti povedať, že si môj anjelik, ktorého nechcem nikdy stratiť.


Páčia sa mi tvoje vlasy, sú také plné krásy. Páčia sa mi tvoje oči, hlava sa mi z nich občas točí. Páči sa mi tvoj úsmev, chodiť spolu skúsme.

Ľúbime sa, no spolu byť nemôžme. Nechcem aby si si vybral medzi tvojou rodinou a mnou, len aby si zistil čo naozaj chceš ty sám a či chceš aby som bola naďalej aj ja súčasťou tvojho života. No takto to už ďalej nejde, zbláznila by som sa z toho večného čakania. Chcem, aby si bol šťastný aj keby to znamenalo, že ťa už nikdy nebudem môcť objať, pobozkať a povedať ako si mi chýbal ako veľmi Ťa ľúbim.

Žiari Ti úsmev na líčku, keď čítaš túto básničku a čuduješ sa trošičku, prečo píšem potíšku. A ja Ti rýchlo odpoviem, píšem lebo Ťa milujem.

Milujem deň, lebo myslím na Teba. Milujem noc, lebo snívam o Tebe. Dávam Ti srdce, lásku, seba lebo milujem len teba srdiečko.

Keď si nežný ako male dieťa, keď mi je ľúto, že objať nesmiem Ťa, keď pri smiechu žiari ti tvar, chápem že pre mňa si ten najcennejší dar.

K životu potrebujem tri veci: slniečko, mesiačik a teba. Slniečko pre pekný deň, mesiačik pre sladkú noc a teba navždy! Prajem krásnu noc.

Tak ako ihla potrebuj latku, tak ako dieťa svoju matku, tak ako anjel kus neba tak ja potrebujem teba... Milujem Ťa.

V živote som mala šťastie stretla som anjela... lenže anjeli patria do neba a tak som tu ostala sama... ale príde deň a ja ho znova stretnem a znovu budem šťastná.

Láska je ako posadnutosť, môže byť taká silná, že ovládne rozum i vôľu človeka... Láska je pocit, pre ktorý sa oplatí ŽIŤ aj ZOMRIEŤ...


Človek verí rozprávkam dvakrát za život. Raz ako dieťa v prvých rokoch života a neskoršie, keď mu niekto naplní srdce láskou, ako ty mne. Ľúbim Ťa.

Neopísateľne, neprekonateľne, neohraničene a nepredstaviteľne Ťa milujem! Ale viem, že ty ma aj tak prekonáš. Hmmm?

Osud je vládcom celého sveta. Spriada nite života každého z nás. A tie naše zauzlil tak dokonale, že mu nikdy neprestanem byť vďačný. Milujem ťa!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14