SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Zamilované SMS

Chcem tvojim očkám poslať pozdrav kratučký, chcem tvoje pery čo stlmia môj dych, chcem tvoje ruky a istotu v nich, chcem k môjmu telu tvoje privinúť. Ľúbim Ťa.

Budem Ťa súdiť: Si obvinený z narušenia môjho citového života s dôsledkom túžby po Tebe! Trest? Doživotné väzenie vo vnútri môjho srdca.

Po taliansky je to Tiamo, po anglicky I Love You, po slovensky Ľúbim Ťa a po francúzsky Ti to poviem až keď budem s tebou.


Padá sniežik padá veľmi Ťa mám rada. Posielam Ti pusinku, čo vydrží hodinku. Potom pošlem ďalších päť, ak ma ľúbiš odpíš hneď.

Príbeh o stvorení sveta nie je celkom pravdivý. Boh na 7. deň vôbec neoddychoval, ale stvoril anjelika ako si TY!

Už nie si moja prve myšlienka ráno, už nie si ani moja posledná myslienka večer. Pretože ty už si moja jediná myšlienka.

Láska je životom ženy a epizódou v živote muža.

Ty si môj celý svet a vieš čo by sa stalo, keby som Ťa stratila? Môj svet by zanikol a ja s ním.

Keby som našla vílu,ktorá by mi splnila jedno želanie, tak by som si priala byť aspoň 10 minút pri tebe a dať ti milióny sladkých pusiniek.

Chcem Ťa! Si celý môj, ale nemôžem Ťa mať. Patrí ti moje srdce, ale nemôžeš počuť ako mi bije, ale ver, že bije len pre teba.

Niečo mi povedz a ja možno zabudnem čo. Niečo mi ukáž a ja si to možno nebudem pamätať. Objím ma a ja na to nikdy nezabudnem. Ľúbim Ťa.

Keď plačeš, plačem aj ja. Keď sa smeješ, smejem sa aj ja. Keď sa bojíš, bojím sa o teba. Keď sa zraníš, cítim bolesť. Až raz zomrieš, v ten deň zomriem aj ja.


Milujem život lebo mi dal Teba.Milujem Teba,lebo si môj život.

Raz sa ma niekto opýtal či verím na lásku, ja vravím nie neverím no dnes už cítim ju. Ľúbim Ťa!

ON nenávidel, a ONA milovala. ON odchádzal, a ONA zostávala. ON úsmev na perách mal, a ONA oči plné sĺz. ON vravel si: už nikdy, ONA ešte raz. ON spomínal, a ONA zabúdala.ON prestal nenávidieť, a ONA milovať. ON napísal a ONA nečítala. ON túžil po nej, a ONA zomierala...


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14