SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Zamilované SMS

Chcem splaviť s tebou rieku nežnosti, prežiť noc plnú radosti, počuť a cítiť každé tvoje chvenie, nemám Ťa pri sebe a to je na zbláznenie.

Potok lásky vo mne pramení, si princezná, čo chlapca na chlapa premení. Si moja láska, môj celý svet, si moja jediná, lepší pre mňa niet.

Jeden chlapec a dievča raz žili a hrozne sa ľúbili. Raz bola tma a oni sa nudili, boli úplne sami a po tom vždy túžili. Čo myslíš, čo asi robili?


S láskou môžeš lietať keď ťa napadne, s láskou môžeš vidieť všetko nádherné, s láskou môžeš prežiť veľa krásnych chvíľ, len musíš vedieť kedy, kde a s kým.

Buď si zober všetko a všetko mi daj, alebo na mňa iba spomínaj. To najdôležitejšie nie je to, že ja chcem jeho, ale to, že chcem,aby on chcel mňa.

Teším sa na teba, ako Somálec na chleba. Poteší ma tvoja pusa, ako liter vodky Rusa. Keď ťa zbadám, moje srdce zaplesá, ako Tarzan keď sa vrátil do lesa.

Keď ti niekto povie: "Lásky sa vzdaj," tresni mu po papuli a utekaj.

Milovať - to je rozkoš dívať sa, dotýkať sa, vnímať všetkými zmyslami z najtesnejšej blízkosti milovanú osobu, ktorá nás takisto miluje.

Tak ako slávik miluje maj, tak ako srnky milujú haj, tak ako hviezdy sú ozdobou neba, tak i ja milujem Teba.

Padá hviezdička, vietor už utícha, zavriem očičká, ktosi mi veľmi chýba. Viem, že tú osôbku rada mám, preto jej 1000 sladkých božtekov posielam.

Milenci POZOR!!! Láska je slepá, ale susedia NIE.

Na Valentína som ti chcela darovať niečo, čo budeš cítiť, že je to odo mňa.Toaletný papier došiel, tak som ti to dala do krabičky.


Ruža sa rozvije, kameň sa rozbije, ale verná láska nikdy nezahynie.

Láska je malé slovo,ktoré ľudia robia veľkým. Najsmutnejšie miesto na svete je ľudské srdce kde láska neexistuje. Láska je vždy spôsob veriť v zázrak.

Láskou ubúda čas a časom ubúda láska. Preto keď nemáš čas, nemôžeš mať ani lásku. Keď máš lásku, nemôžeš mať čas. Preto čo je dobré? Mať lásku, alebo čas?


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14