SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Zamilované SMS

Skús sa na chvíľu nepozerať na svet očami ale srdcom.Potom možno pochopíš,že nie je všetko také ťažké ako sa zdá.Aj naša láska vyzerala byť nekonečná.Tie chvíle strávené spolu,sú pre teba možno nepodstatné, no ja by som za ne dala všetko svoje šťastie.

Keď bozkávaš ma na pery, aj diabol v lásku uverí,keď hladíš rukou moju tvár, je to ako z nebies dar. Tak už prídi prosím sem, nech to nieje iba krásny sen.

Milovanie v daždi, to nás oboch dráždi! Kvapky tečú po tele, jazykom ich zotrieme! Sladko sa oddať krásnym hrám, úžasný pocit s toho mám ,že to raz s tebou vyskúšam!


Už si teraz jazyk brúsim, že si s Tebou niečo skúsim. Rozpálim ti srdce zdravé, až ti bude búšiť v hlave. Milovať sa s Tebou chcem, zbaľ si veci a príď sem.

Láska je ako hodina matematiky - sčítaš, odčítaš, vydelíš, vynásobíš. A zrazu urobíš chybu. Chceš ju opraviť, ale už je neskoro - zvoní! Matika mi nikdy nešla.

Tu v prachu ležia kúsky tvojho "Mám ťa rád". Tu na prach píšem prstom "Vráť sa, vráť."

Ľúbim ťa ako nik, ja, tvoj malý maškrtník...

Si moja prvá myšlienka ráno a posledná večer.

Predám pusu na dobrú noc vo veľmi dobrom stave. Zaručujem príjemný pocit na perách a dobrý spánok. Cena dohodou.

Chcem vidieť tvoj pohľad vášne, počuť hlas čo znie tak krásne, vnímať telo čo vie rozprávať, dotýkať sa rúk čo vedia spoznávať.

Posielam krátku správičku, dievčatku, ktoré ľúbim. So správou pusu maličkú, ktorú som včera sľúbil. A keď Ti priľne na líčku, pošli mi tiež jednu maličkú.

Chcel by som byť kocka ľadu, ktorá sa topí na tvojom rozpálenom brušku.


Niekoho milovať a nemôcť ho mať, je ako pri studničke stáť a smädom umierať.

Sú ľudia, ktorí by sa nikdy nezamilovali, keby nepočuli hovoriť o láske.

Je mi absolútne jedno, či si ma zaslúžiš, lebo budem vždy čakať len na okamih, keď ťa budem môcť vziať do náručia a bozkávať. Nikdy sa k tebe neotočím chrbtom, nech urobíš čokoľvek. Ľúbim Ťa.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14