SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Vtipné SMS

Chcela som ti k narodeninám zabaliť nejaký originálny darček. Len keď si neviem spomenúť, ako ti zabaliť krčmu.

Padá sniežik bielučký, na polia a na lúčky. Poď vonku môj maličký, odmrznú ti ručičky.

Ak bude vedľa teba padať granát, tak neutekaj, veď črepy prinášajú šťastie.


Prečo sa nevesta vydáva v bielom a ženích v čiernom? Nevesta sa teší, že ženích bude navždy s ňou a ženích smúti, že bude iba s ňou.

Viete že každá cigareta je klinec na vašej truhly? Tak fajčite aby ste z truhly nevypadli.

Tečie ti oko po líčku asi máš v ňom vidličku. Kýve sa ti zúbok mliečny pod okom máš monokel večný. Zlomená ruka žiadny zrak, slzička v oku dobre ti tak.

Novinka, SMS kompas! Nasmerujte dolnú hranu mobilného telefónu tak aby smeroval na juh. Horná strana by teraz mala ukazovať na sever.

V rámci vládnej akcie “SOS HLADNÝ RÓM” Vám bol pridelený 1 rabujúci Róm na vykrmovanie. Ak si ho neprídete vyzdvihnúť do 24 hodín, bude Vám pridelená celá rodina!

Zostanem s tebou v posteli iba chvíľu. Pohladím tvoje intímne miesta, zacítiš moju vôňu a potom sa už budem iba vznášať. Tvoj prd.

Vážený zákazník, stali ste sa výhercom našej súťaže ”Vianočné ozdoby”. Naša vizážistka je už na ceste, aby Vám vlastnoručne ozdobila gule.

Vzhľadom na výskyt slintačky a krívačky v západnej Európe, si dávajte pozor na to, s akou kravou sa olizujete a na aké kozy siahate. Hlavný hygienik SR.

Keď budeš do mňa vnikať prstami, rob to pomaly, jemne, predtým si ich poriadne nasliň, aby si celou silou pocítil obrovský príval mojej energie. Tvoja elektrická zásuvka.


Vážený pán riaditeľ. Zvážte, či by nebolo dobré, keby sa už odteraz vo vašej firme preťahovali iba pracovné porady. Vaša sekretárka.

Píšem ti pomaly lebo viem, že nevieš rýchlo čítať.

>=:> >=:> >=:> >=:> >=:> Pošli tieto mŕtve ryby 100 ľuďom… a máš kredit v háji.


1 2 3 4 5 6 7 8