SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Vtipné SMS

Vieš, že si mal donedávna tajnú ctiteľku? Ale včera ju to prešlo. Bol to fakt otrasný pohľad ako ju na ceste zložil ten kamión.

Teším sa až zase prídeš. Vyzlečieš si šaty a ľahko ma pohladíš. Ľahneš si na mňa a po chrbte ti prebehne mráz. Potom sa oddáme slasti a spoločne nás zaplaví vlna tepla. Milujem ťa... tvoja vaňa.

Hovorí opička maminke: “Mami, ja som taká škaredá!” - “Ale nie si - to si ešte nevidela ksicht toho, kto číta túto SMS.”


Ako by vyzeral svet bez mužov: Nijaké zločiny a samé šťastné tučné ženy.

Prosíme Vás, aby ste ihneď kontaktovali Národné múzeum. Boli ste vybraný ako rarita storočia. Žiadame Vás o súhlas, aby po Vašej smrti mohla byť vaša kostra u nás umiestnená v sekcii polo-opica.

Prednáška o cestovaní v čase sa bude konať včera. Účasť nutná.

Piješ? Fajčíš? Súložíš? Ak si na všetky otázky odpovedal áno, tak sa teš. To som ja, tvoja mama.

Smrdí mi z úst, tak radšej ti píšem.

Tiež musíš čítať každú blbosť, ktorú ti pošlem.

Jediné svetlo v mojom živote je svetlo v mojej chladničke.

Keď ťa priniesol bocian, tvoji rodičia si mali nechať radšej jeho ako teba.

Bolo to po prvý krát. Sľúbil, že bude nežný, ale bolelo to. Keď som uvidela krv vykríkla som. Vytiahol ho a ukázal mi ho. Bol veľký. Môj prvý vytrhnutý zub!


Ľúbim ťa, lebo si drahá pre mňa. Ľúbim ťa, lebo ťa netreba dlho zaväzovať, aby si chodila so mnou. Ľúbim tvoj jazyk a s radosťou do teba vniknem. Ty si moja obľúbená topánka.

Vždy existuje niekto, kto by ma dokázal silnejšie ľúbiť, lepšie chápať a sexuálne vzrušovať. A to je ten najlepší dôvod na neveru. Tak prepáč, drahý.

Je to chlpaté a keď to dlho dráždiš, postaví sa to. Čo je to? No predsa medveď.


1 2 3 4 5 6 7 8