SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Vianočné SMS

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

Nech vianočný zvonček ti šťastím zvoní, nech vianočný čas sa v lásku zmení, a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné ti prajem Vianoce...

Všetkým stresovaným ženám!!! Nezabudni, že sa Ježiško narodil v chlieve, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma.


Na okno nám mrázik kreslí, Vianoce k nám pokoj vniesli, pod stromčekom darček malý, nech Vám úsmev stále žiari.

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra vianočná, liek na každý bôľ. je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce, zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

Dneska je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce Ti želá...

Keď Ti snehová vločka padne na noštek a ty pocítiš jej jemný božtek, usmej sa veď vieš, že niekto je pri Tebe a mysli na Teba. Veselé Vianoce Ti želá...

Na okno nám pekne mrázik kreslí, Vianoce k nám pokoj vniesli, pod stromček darček malý, nech Ti úsmev stále žiari. Veselé Vianoce praje...

Keď vonku zvonia zvončeky, keď ľudia kradnú stromčeky, keď v Tescu kapra kúpiš, doma nože brúsiš a punč ti oči zligoce sú tu opäť Vianoce. Šťastné a veselé praje...

Kuká na mňa kapor z vane, asi tuší čo sa stane. Zahnala som sa kladivom, krvavý je celý dom. Kapor sa rehoce. Prajem krásne Vianoce.

Nech Eset-áci od vás vírusy odnesú, Keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt, nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobre praje...

Nohy na stôl, ciga v hube, kapor už sa pečie v trúbe. Na koláče tečie slina, nalieva sa medovina. Kým ma vínko nemoce prajem Ti krásne Vianoce.


Na Vianoce darov veľa, kapra, čo kosti nemá. Potom dobrú pijatiku, po nej sex a erotiku. Na Silvestra fľašu Stocku, všetko dobré v Novom roku.

Požičal som si milión, mal som darčekov kamión. Neplatil som splátky hneď, zobrali si všetko späť. Nezostal mi ani darček, zobrali mi aj môj domček. Neplatil som ani dane, zobrali mi snežné sane. Celý sa trasiem od chladu, soby mi umreli od hladu. V líščej nore žijem tíško, seriem na Vás…! Ježiško.

Čo pre mňa máš? Ježiško, Ježiško, čo tento rok pre mňa máš? Pretože si cnostne žil, po bordeloch nechodil, máš tu darček ohromný, Anču s tromi otvormi.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15