SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Vianočné SMS

Ak vosk ti vajcia zaleje, ak ihličie do riti sa ti zadrie. Ak na vtákovi hojda sa ti zvonček, vec, že si práve pretiahol vianočný stromček.

Sane sa mi rozpadli, darčeky mi ukradli. Anjeli sa niekde túlia, čerti zasa trávu húlia. Je to všetko napotvoru, asi pôjdem na podporu. Pekného Mikuláša.

A ja Vám vinšujem šicko dobré, co od Pána Boha požiadace. Ščesce, zdrave, hojne božské požehnanie, žeby Vás Pán Boh tak miloval, jak rosa z neba letí.


Vianoce ako holub biely tíško nám sadli na strechu, prežite kúzlo tohto sviatku v radosti, láske, bez hriechu.

Aby ste v čarovnej atmosfére Vianoc zabudli na starosti všedných dní a Nový rok prežili čo najlepšie zo srdca praje...

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

Ježiško, Ježiško náš, čo pre mňa pod stromček máš ? Keďže si cnostne žil, za ženami nechodil, mám tu darček ohromný, Anču s tromi otvormi.

Keď uvidíte svoje sny kráčať v snehu a na srdiečkach pocítite nehu, keď snehová vločka zacengá Vám na nose, nech tíško znejú slová: Prajem Vám krásne Vianoce.

Letí baba na metle, nacenganá vo vetre. Opitá z vodky, z vína narazila do komína. Šťastný a veselý Nový rok, veľa zdravia a šťastia Vám všetkým praje...

Morka, kačka, hus aj kura, na Vianoce ťažká kúra. Pivko, vínko, slivovička, hneď je dobrá náladička. V novom roku šťastne žiť a zdravie si ochrániť. Veselé Vianoce a šťastný Nový rok praje...

Nech bradavky stoja a srdcia plesajú,nech sa sviece topia a vtáci stávajú! Teraz, keď ku pahorku je len krok, želám ti dobrú súlož po celý Nový rok.

Úspešný zbytok roku, iskru v oku, silu v rozkroku, istotu v skoku, nebyť bez fleku, strieľať od boku a nebáť sa Nového roku. Praje...


Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce a šťastlivý nový rok praje...

V snehovej náruči zima zem láska, v tisíce hviezd vzplanie ohník čo v ľudských srdciach praská nech kvitne pod stromčekom láska o jej svetlo nech neprichádza nik. Kroky radosti nech nezdobí iba Vianoc čas nech zdravie a láska v novom roku hladí nás.

Vinšujem Vám nový rok, aby Vám odpadol z peci bok,z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste do roka Vy mali syna.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15