SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Vianočné SMS

Krásne sviatky vianočne, nech Vám prinesú chvíle radostne. V Novom roku lásku, svornosť, sexuálnu sviežosť a všetkého hojnosť.

Nech radosť ti žiari z očiek celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý tvoj krok.Želám ti veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Vážený zákazník, stali ste sa výhercom našej súťaže "Vianočné ozdoby". Naša vizážistka už je na ceste, aby Vám vlastnoručne ozdobila gule.


Prižmúrenými očami si si ma vybral. Nežne si si ma položil do lona, jemne potiahol šnúrku a žiadostivými rukami si sa ma začal dotýkať... Škoda len, že to trvalo tak krátko... Len dovtedy, kým si neobjavil ďalší vianočný darček.

Ahoj. To som ja, Ježiško. Mám pre teba dve správy.Jednu zlú a jednu dobrú. Tá zlá je, že som v nemocnici. A tá dobrá... Zašívajú mi zadok, aby som sa na teba nemohol vysrať tak, ako minulého roku.

Na vŕbovom prútí vtáčik šteboce, želám ti Veselé Vianoce. Pod stromčekom darov dosti, kapra, čo má málo kostí. Na Silvestra fľašu stocku, veľa šťastia v Novom roku!

Ešte nie je neskoro. Môžeme to vyriešiť v kľude a zostať priateľmi. Inak ti urobím dosť veľké problémy. Bude neskoro, keď sa budeš dusiť. Tak zatiaľ, tvoj KAPOR.

Posielam ti anjela, aby ta chránil, posielam ti lásku ktorej veríš, posielam ti plamienok nech ti v srdci blikoce a prajem ti tie najkrajšie Vianoce.

Buďme všetci potešení, Ježiško je narodený. Čakať ho tam nenechajme, Ježiškovi úctu vzdajme. Krásne a Veselé Vianoce.

Prajeme Vám aby boli Vianoce rozprávkové,dary srdečné, šťastie neodbytné, láska nekonečná, problémy vzdialené a budúcnosť v novom roku skvelá. PF 20XX

Vinšujem Vám na tie krásne sviatky i na ten Nový rok, aby ste mali vždy šťastlivý krok, do duše milosti, pokoj a radosti. Do roboty zdravíčka, na stôl sviežeho chlebíčka. Nech vo vašom dome láska prebýva a všetko zle nech vás obchádza. Veselé Vianoce, darov dosti, kapra, čo má málo kostí, na Silvestra fľašku stocku, všetko dobré v novom roku.

Dnes nebo sa zo zemou spojí, to všetko v písme svätom stojí. Láska z jasličiek nám zažiari, požehnanie Ježiška nech vás obdarí. Krásne Vianoce.


Kapor vonia na pekáči, štrudieľ plné police, jedzte, pite, čo hrdlo ráči, všetkým pekné Vianoce praje...

Za dvermi je Nový rok, chutné jedlo, dobrý mok. Dobrú zábavu si prajme, na alkohol pozor dajme. Radosti veľa majme, všetkému zlému na frak dajme. Šťastný Nový rok.

Veselé sviatky vianočné, pod stromčekom uhlia kopec, na Silvestra veľký tanec, od muziky ľahký krok, potom šťastný Nový rok. Ti praje...


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15