SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Vianočné SMS

Leti anjel s nádielkou, pritom vrti prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľudom, predsa k Vám.

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli pravé. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Pošli svojim trom priateľom tieto tri kúzelné h*vná @ @ @ a šťastie ťa neminie. Ak to neurobíš, nájdeš štvrté h*vno pod stromčekom!


Ešte nie je neskoro. Môžeme to vyriešiť v kľude a zostať priateľmi. Inak ti urobím dosť veľké problémy. Bude neskoro, keď sa budeš dusiť. Tak zatiaľ, tvoj KAPOR.

Tie čižmy, čo si mi nechal pred dverami, mi sedia dobre. Vrelá vďaka. Tvoj Mikuláš.

Veselé Vianoce prichádzam ti priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten Nový rok za to stál.

Želám ti pod stromček to, čo ty mne. Tak si to dobre rozmysli!

Viem, že sa Ti budú ťažko čítať tieto riadky. Ver, že aj mne sa to ťažko píše, ale niekto Ti to povedať musí: Dedo Mráz neexistuje!

Ak ťa raz v noci ukradne škaredý bradatý ujo nezľakni sa. Povedala som Ježiškovi, že ťa chcem pod stromček!

Prosím o odrezanie spodných vetvičiek Vášho vianočného stromčeka, aby som si neodrel zadok, keď Vám prídem podeň na*rať. Váš Ježiško.

K Vianociam si želám a) nič, b) nerob si škodu, c) nič si nezaslúžim. Správnu odpoveď mi pošli obratom. Tvoj Ježiško.

Miláčik, ešte 3-krát sa spolu vyspíme a sú tu Vianoce!


Ahoj. Ja som, Ježiško! Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Netuneloval? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem!

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca prekrásne Vianoce.

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné Vianoce tak svetu želajú.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15