SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Vianočné SMS

Všade znie ozvena vianočného ticha, odkiaľ z tmy mráz do okien dýcha. Sviečka i prskavka v našich očiach žiari. Prišiel čas obrátiť list v starom kalendári.

Najlepším zo všetkých darov vianočného stromu je prítomnosť šťastnej rodiny a pokoj zabalený v našom srdci (Burton Hillis)

Vianoce nie sú ani tak veľmi o otváraní darčekov ako o otváraní naších sŕdc. (Janice Maeditere)


Darčeky času a lásky sú jednoznačne základne prísady naozaj krásnych, veselých Vianoc. (Peg Bracken)

Na Bohu sa mi páči to, že svoju štedrosť neprejavuje iba na Vianoce. (Pavel Kosorin)

Vezmi dnes sviečku do dlani, zašepkaj tisíc želaní,pozri sa hore do neba, svieti tam hviezda pre teba. V jej svetle svet sa ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.

Snehuliačik v bielom fraku pristavil sa pri obloku. Neskôr, keď sa pustil z brehu, zostala po ňom len kopa snehu. Krásne biele Vianoce.

Krásnu chvíľu vianočnú, peknú cestu polnočnú, pod stromčekom darov dosť, pozor však na rybiu kosť, na Silvestra pevný krok, potom Šťastný Novy rok.

Zvítajme sa s novým rokom v dobrej vôli, pohode, starosti nech idú bokom, odplavia sa po vode. S úprimnosťou svoje čaše dvíhame tiež vozvysok: nech je pevné zdravie vaše, nech je šťastný Nový rok!

Ja som malý žiačik, spievam ako vtáčik. Koledu Vám zanôtujem, veľa zdravia zavinšujem. Peniažtek mi za koledu dajte a v zdraví tu ostávajte.

V hodinách neúprosne zrkadlí sa čas, koniec roka je čoraz bližšie... staré spomienky zostanú v nás, rodia sa predsavzatia, život ďalšiu knihu píše. Spokojné vianočné sviatky a veľa šťastia v Novom roku 20XX praje...

V novom roku, moji milí, lásky, blaha, zdravia, sily, úspechov a šťastia veľa z úprimného srdca želá...


S pomocou Božou prežili ste zas ďalší v rokov slede. Nech ruka Božia pevne, iste vás v roku novom vedie. Nech dary jeho milosti Vás po celý rok chránia, nech dá Vám šťastia, radosti a hojnosť požehnania.

Mailíkom sa k Tebe vznáša dar svätého Mikuláša: Nevidieť ho síce, viem, ale dať Ti takto chcem: sladký cukrík dobroty, mandarínku ochoty, čokoládku v srdca tvare, nech máš lásky hodne stále ... a oriešky – dobré slová, ktoré ľudí spolu spoja. Každý deň z nich papinkaj, no a tiež z nich rozdávaj. Tvoj Mikuláš.

Na Vianoce a v roku novom vinšujem Vám nastokrát teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia, šťastia akurát, aby Vás mal každý rád.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15