SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Valentínske SMS

Keď prší tak ťa dážď omokrý, keď sneží tak ťa sneh zamrazí. Ale odosielateľ tejto sms-ky si ta zohreje vášnivými bozkami.

Dnes je ale krásny deň,mojej láske poviem len,chveje sa mi srdiečko,ved je Valentín zlatíčko,milujem ťa každý deň nie len ked je Valentín,chcem Ti takto na dialku milion pusiniek,objatí a pohladeni poslat a toho najkrajšieho Valentína zaželať.

Dnes už nebudem spať, slzy si utieram a nebudem sa smiať. Neplačem preto, že ma nemáš rád, ale preto, že si ma naučil milovať.


Láska je bludisko a ty si svetlo, ktoré žiari na jeho konci.

Si slnko, čo mi hreje srdce i dušu. Si vánok, čo osuší mi slzu. Si hviezda, čo mi na cestu svieti. Si anjel, čo mi šíp do srdca strelí. Milujem Ťa!

Láska! Ty si najkrajšie, najmilšie, najmúdrejšie, najúžasnejšie a najlepšie dievčatko, ktoré pozná svet. Milujem Ťa!

Láska, si môj život. Si krv, ktorá vo mne prúdi. Si môj krásny sen. Si moje srdce, ktoré mi dáva silu. Nechcem ťa nikdy stratiť. Bez teba už nemôžem žiť. Milujem Ťa.

Stretol som raz šťastie. Malo tvoje oči, pery, dlane. Stretol som raz šťastie, doteraz nepoznané. Stretol som teba.

Tíško ako sen prišiel Valentínsky deň, preto Ti chcem povedať, aby Ťa mal každý rád. Nech Ťa stále niekto ľúbi, tak ako voľnosť ľúbi vták.

Si anjel čo pozná vľúdne slova, si priateľka čo ma pred zlom schová, si dievča po akom túžim, si láska ktorú veľmi ľúbim.

Keby moje srdce malo nohy, utekalo by za tebou. Keby vedelo rozprávať, hovorilo by o tebe. Keďže vie len bit, bije iba pre teba! Krásneho Valentína.

Anjeli tomu hovoria nebeská radosť. Diabli pekelné utrpenie, ľudia to nazývajú láskou. Pekného Valentína.


Na svätého Valentína musím rýchlo vyraziť, objatím a sladkým bozkom tvoje túžby uhasiť.

Milujem Ťa ako hviezda Betlehem, milujem Ťa ako slnko celý deň, milujem Ťa ako básnik rým, milujem Ťa a to nie len keď je Valentín.

V tvojej izbe zhasne sviečka, a únava sadne ti na viečka, vtedy ako anjel k tebe priletím na vlásky Ťa pohladím, nakloním sa máličko a pobozkám Ťa na líčko.


1 2 3