SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O svokrách

Anglický zákon zakazuje oženiť sa s vlastnou svokrou. Typický príklad úplne zbytočného zákona.

Jano, požičaj mi desať kýblov vody! No a čo, ty nemáš vlastnú studňu? Mám, padla mi do nej svokra a vodu má iba po bradu!

Príde manžel z práce domov. Vojde do spálne, potme pomiluje ženu a ide sa najesť do kuchyne. Zrazu tam zbadá svoju ženu. Pýta sa jej, čo tam robí. Ona odpovedá, že čaká naňho s večerou. "A kto bol v spálni?", pýta sa muž. "Moja mama." Manžel ide do spálne a vyčíta svokre, že prečo mu nič nepovedala. A ona odpovedá: "Veď mi sa spolu nebavíme."


Vonku je hrozný nečas, leje ako z krhly a fúka odporný vetrisko. Ktosi klope na dvere rodinného domu. Muž ide otvoriť a pred dverami stojí svokra. Keď ju zbadá hovorí: "Mama, prečo tu tak stojíte? Prečo radšej nejdete domov?"

Moja svokra je anjel. To nič moja ešte žije.

Aký je rozdiel medzi palacinkou a svokrou? Palacinka je dobrá, keď je zrolovaná a teplá a svokra, keď je natiahnutá a studená.

Karol ukazuje svojmu kolegovi nový dom a jemu nejde do hlavy, prečo má všetko okrúhle, tak sa pýta: "Karol, prečo máš všetko okrúhle obývačku, izbu, predsieň...?" "Moja svokra povedala, že keď si postavím dom, tak sa pre ňu nájde kútik, kde by sa mohla nasťahovať."

Medzi priateľmi: "Tvoja svokra ti vraj na Vianoce poslala kapra." "To nie je pravda. Iba raz mi poslala hus a aj s tou som sa oženil."

Príde chlapík ku spovedi a hovorí: "Pán farár, zmlátil som svoju svokru..." "Synu, začni s hriechmi, dobré skutky si nechaj až na potom!"

Väzenský dozorca väzňovi: "Máte tu svokru, čo jej mám povedať?" "Povedzte, že nie som doma."

Príde svokra na návštevu k mladým. Zať ju víta a pýta sa. Vitajte mamička ako dlho sa zdržíte? No, pokiaľ si nebudeme liezť na nervy a to ani nezostanete na kávu?

Vieš prečo sa pochováva svokra do hrobu len do pol pása...??? Aby sa mal kto starať o hrob!


Pivo, svokra, udené: najlepšie sú chladené!

Všade dobre, doma svokra.

Nie pane, na Arzén musíte mať recept, fotka vašej svokry skutočne nestačí.


1 2 3 4