SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O svokrách

Svokra má troch zaťov, preto chce vyskúšat ako ju majú radi. Keď je na dvore najstarší, skočí do studne a volá o pomoc. Najstarší zať ju vytiahne a na druhý deň zbadá pred domom novú škodu s nápisom "S vďakou svokra". Ďalší deň opät skočí do studne a stredný zať ju tiež vytiahne. Jeho odmenou je čisto nový Renault s nápisom "S vďakou svokra". Nasledujúci deň tretí krát skočí, aby vyskúšala najmladšieho, no ten ju nevytiahne. Ďalší deň stojí pred jeho domom BMW s nápisom "S vďakou svokor".

Príde chlapík k lekárovi a ten mu hovorí: "Podla posledných výsledkov Vás môžem ubezpečiť, že rakovina to nie je a požijete si ešte dlho." Chlapík celý natešený vybehne von kúpi si los a vyhrá milión. Od radosti volá žene a hovorí jej: "Rakovina to nie je a vyhral som milión." Žena mu hovorí:"Zomrela mi mama." Chlapík zloží telefón mydlí si ruky a hovorí: "Keď to ide, tak to ide."

Vracia sa bača z mesta a keď je už nedaľeko domu vidí, že sa začína búrka. Keď je 100 metrov od domu, udrie blesk a zabije všetky ovce. A bača: No toto! Keď je 50 metrov od domu udrie blesk a začne horieť dom. A bača: No toto! Keď je 20 metrov od domu vybehne z neho jeho svokra a v tom udrie blesk a zabije ju. A bača: No preto!


Kamarát navštívil druhého a ten mu ukazuje na obrázkoch, čo všetko zastrelil: Tu je tiger, lev, slon, zajac, svokra... Svokra? A prečo sa tak usmieva? Pretože som jej povedal, že sa ideme fotiť.

Mladomanžel prichádza domov mierne podnapitý. Svokra stojí vo dverách s metlou v ruke. Hneď sa jej spýta: “Mamička, zametáte alebo odlietate?“

Včera sme mali doma letecký deň. A prečo? Ale, priletela k nám svokra.

Čo je to? Cez deň to šteká a v noci to spí v krabici. Svokrina protéza.

Koľko zubov má mať svokra? Dva. Jeden, aby mala s čím otvárať pivo a druhý, aby ju malo čo bolieť.

Po ulici ide smútočný sprievod. Zrazu sa k trúchliacemu mužovi nakloní okoloidúci a pýta sa: ”Manželka?” ”Nie, svokra.” odpovie muž. ”Tiež dobré.” povie okoloidúci.

Slávnostne vyzdobený vianočný stromček, všade upratané, z kuchyne sa šíri vôňa štedrovečernej večere, skrátka vianočná pohoda. Na strope v obývačke je pribitá skoba a na nej visí staršia pani. Vo dverách stojí manželský pár v tichom zdesení. Ticho preruší manžel: ”Teda, tá tvoja mama je ale formát! Krajší vianočný darček mi už ani nemohla dať...”

Svokra volá zaťovi: "Už si upiekol tú hus, čo som ti poslala?" Muž sa pozrie na ženu a hovorí: "Nie, ešte žije!"

Chlap sedí v krčme a chľastá, doma jeho žena v kuchyni plače, lebo jej mama, jeho svokra, je na smrteľnej posteli a zomiera! Posiela syna po otca do krčmy. Chlap sa vráti a ona na neho spustí: "Že sa nehanbíš, ty hovädo, mama zomiera a ty v krčme chľastáš ako taký dobytok!" Vtom on vyberie z chladničky fľašku, zo skrinky dva poháriky, naleje a ide k svokre do izby. Podáva svokre jeden pohárik a vraví: "No mamo, tak kapurková?!"


Svokra poprosila zaťa, aby ju odviezol k lekárovi. Doktor ju prezrie a zať sa pýta: "Je nejaká nádej, pán doktor?!" "Bohužiaľ, je to len chrípka..."

Pán Kremík, čože ste neboli na pohrebe svokry? To viete, veľa práce a na zábavu čas nezostane...

Jožovi zomrela svokra a tak ho manželka požiadala aby išiel podať smútočné oznámenie. Jožo hovorí obsluhujúcej: "Dobrý deň, napíšte: Umrela svokra." Obsluhujúca odpovie: "Pane, ale do 5 slov to máte za rovnakú cenu." Jožo odpovedá: "Heeej? Ta toto platí a dopíšte: Predám staršiu škodovku."


1 2 3 4