SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O sexe

Čo je to súlož? Súlož je optický klam. Človek si myslí, že je v siedmom nebi a pritom je kúsok od zadku!

Prečo sa neodporúča vylízať Rómku? Lebo by to bola etnická čistka.

"Skúšal si už niekedy sex po telefóne?" "Nie, sú tam malé dierky."


Mamička, mamička, čo je to orgazmus? Neviem, miláčik. Spýtaj sa otecka.

Viete, kto je najvernejší priateľ muža? Jeho penis! Buď na ňom visí alebo pri ňom stojí.

Ide mladík na pytačky k budúcim svokrovcom. Kúpil kyticu a pri odovzdávaní kytice budúcej svokre vraví: - Dovoľte mi, aby som vás požiadal o prirodzenie vašej dcéry. - Hádam, ste sa pomýlili a prišli ste požiadať o ruku našej dcéry, - pýta sa budúca svokra, keď sa trochu spamätá. - Nie pani, - hovorí mladík a dodáva, - dobre som hovoril, rukou si to viem urobiť aj sám.

Stretne chlapík peknú slečnu a hovorí jej: "Slečna, nechcela by ste sa so mnou pomilovať?" "No dovoľte, čo som ja nejaká prostitútka?" "A kto tu hovorí o platení?"

Otec so synom na trhu chcú kúpiť kravu. Ohmatáva ju, obzerá vemeno, potľapkáva. O týždeň dobehne malý za otcom na pole a už zďaleka kričí: "Otec, hybaj domov, sused chce kúpiť mamu!"

Kamarát sa pýta kamaráta: "Aký máš vzťah ku skupinovému sexu?" "Kladný, ako každý moderný človek." "Dobre, tak si ťa zapíšem." "A kto sa zúčastní?" "Ja, ty a tvoja žena." "Hm. Tak s tým ja, ale nesúhlasím." "Fajn, tak teba si škrtám."

Prečo majú buzeranti stále šťastie? Lebo šťastena sa im bojí otočiť zadkom.

Chlap nabalil žensku, všetko sa vyvíjalo priaznivo, ale v kritickom okamihu sa mu nechcel postaviť. Skúšal si to sám, ale nič nepomáhalo. Nakoniec z každej strany uviazal jednu ceruzku a súlož prebehla viac-menej uspokojivo. Akurát po akte hovorí jeden pysk druhému: "Človeče, už som zažil hrubého aj tenkého, dlhého aj krátkeho, ale prvý raz som ho videl na nosítkach!"

Sedia dve kamarátky v kaviarni a jedna sa pýta: "Tiež musíš manželovi hovoriť, keď dosiahneš orgazmus?" "Ja nemôžem, nesmiem mu volať do práce!"


Prehnutá žena pozerá z mosta. Ide okolo chlapík a pozerá. Nikde nikto a tak ju začne odzadu nakladať. A jak ju mydlí, tak ju mydlí. V tom sa ona prekvapene otočí a pýta sa: "Čo robíte?" A on na to zhurta: "Sústružníka v ZVL-ke."

Sedia dvaja milenci na lavičke. Milujú sa. Ona povie: "Zlatko, daj si, prosím ťa, dole ten prsteň, škriabe ma." "Zlatko, ale to nie je prsteň, to sú hodinky."

Časopis Playboy tvrdí, že chaos pri skupinovom sexe vznikne, keď toho naj-spodnejšieho volajú k telefónu.


1 2 3 4 5 6 7 8 9