SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O sexe

Ženská s chlapom si v posteli užívajú a ona začne kričať: "Áno, áno! Ešte, miláčik, áno, áno a teraz príde orgazmus..." "Ty si ale blbá, pozveš si niekoho práve, keď sme v najlepšom!"

Sťažovali sa na svoj osud jablko, prsník a penis. Jablko hovorí: Ja dobre vyzerám, som chutné, mám aj zásluhy, veď ja som pomohlo zviesť Eve Adama. Ale čo z toho, keď dozriem ma zjedia. Pridáva sa aj prsník: Ja som celý deň zatvorený v podprsenke a večer, keď si mám odpočinúť, ma kde-kto omakáva a keby len to. To nič nie je, hovorí penis, ja sa celý deň zdržujem v tých smradľavých slipoch a večer ma vytiahnu, nasadia pláštenku, zatvoria do výťahu a tam jazdím hore a dolu, až sa z toho povraciam.

Prečo muž po päťdesiatke nedostane AIDS? Pretože ho nedostane ani v špajzi ani v chladničke.


Mladá žena končí dlhú spoveď a farár jej zničene hovorí: Vieš, dcéra, čo by si si za také hriechy zaslúžila? Viem, otče, ale keď ja to tak rada robím zadarmo!

Najbezpečnejšia antikoncepcia je vystreknúť spermie takou rýchlosťou, že sa pozabíjajú o maternicu.

"Pán vrchný, tá káva je cítiť dámskym prirodzením." "Tak si ju dajte do druhej ruky!"

Mara poď, budeme sa milovať. Nemôžem. Prečo? Za prvé mi to zakazujú rodičia. Za druhé mi to zakazuje viera. Za tretie som ešte panna. A za štvrté ma potom vždy strašne bolia kríže.

Prečo v NDR neboli sexshopy? Lebo jazda v trabante bola lepšia ako vibrátor.

Pribehne pán na stanicu, má dlhý baloňák a onanuje... Výpravca naňho volá: "Pane, zbytočne sa honíte, už vám to ušlo..."

Každý pohárik chľastu skracuje život o 5 minút, každý sexuálny styk ho predlžuje o 3 minúty. Tak alkoholici súložte, ide vám o život!!!

Malá Marienka sa pýta mamičky: "Mami, ako sa robia deti?" Po chvíli uvažovania matka hovorí: "No vieš Marienka, ocko dá mamičke vzácne semienko, z ktorého jej v brušku narastie dieťatko." "A to semienko musíš prehltnúť?" "Nooo...to len keď chcem nové topánky...."

Prídu dve priateľky na nudistickú pláž, vyzlečú sa a jedna hovorí: "Vyholila som sa dole, aby som bola príťažlivejšia. Tá druhá jej hovorí: "Tak si daj kozy trochu nabok, nech je to vidieť."


Niekto súloží každý mesiac. Niekto každý týždeň. Niekto každý deň. A ja si súložím kedy sa mi zachce. Napríklad, vlani sa mi nechcelo vôbec.

Hovorí ľavé vajce pravému: Ide pekná baba! Ako to vieš? Šéf sa postavil.

Idú dva penisy na skúšku tvrdosti. Jeden dostane jednotku a druhý štvorku. Ktorý je na tom lepšie? No predsa ten druhý - musí ešte ísť na ústnu skúšku.


1 2 3 4 5 6 7 8 9