SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O sexe

Pacient je u lekára. Lekár sa na neho zhrozene pozerá a vraví: "Pane bože! Veď vy na ňom máte diery!" Pacient na to: "Viete, manželka rada hrá na flautu, tak som jej chcel spraviť radosť."

Príde domov dievča a hovorí mamke: "Mami, mala som prvý pohlavný styk." A mamka na ňu: "A čo, ako sa cítiš?" Ako slnečnica.

Viete, ako sa to robí "na trpaslíka"? Pod posteľou na stojáka.


Čo je to podlahové vykurovanie? Keď si chlap ľahne na podlahu a žena mu ho vykúri.

Posiela matka na dedine svojho syna do mesta a radí mu: "Nie že si nájdeš nejakú šľapku! Radšej si priplať, ale nech je to slušné dievča!

Príde chlapík za doktorom, že mu akosi nestojí a aby mu s tým niečo urobil. Doktor ho prehliadne a pripojí mu naňho elektródy. "10 voltov. Stojí?" "Nie." "20 voltov. Stojí?" "Nie." "50 voltov, tak stojí vám konečne?" "Bohužiaľ." "Tak teda 220, na plné pecky, stojí?" "Nie, ale krásne svieti!"

Tlačenica v metre a žena sa nechtiac dotkla jedného muža na citlivom mieste. "Prepáčte, nechcela som." "Slečna, ja som šachista, takže chcela, nechcela, keď si sa raz figúry dotkla, musíš s ňou hrať!"

Robí sa výskum, v ktorom sa zisťuje priemerná dĺžka penisu. Práve prebieha jedno vyšetrenie. Doktorka: "Tak, pane, vyzlečte sa a vy sestra zapisujte. Dvanásť, nie, štrnásť, nie, šestnásť, devätnásť... Vy prasa, že sa nehanbíte!"

Príde 5 ročné dievčatko do drogérie a pýta si kondóm. Predavačka sa jej pýta: „Dieťa, na čo je tebe kondóm, však ti ešte mlieko tečie po brade!!!“ A dievčatko na to: "To nie je mlieko, teta....!"

Ten sex už nie je, čo to bývalo. Kedysi som za noc zvládol osem, desať i dvanásť čísiel. Dnes ma už po treťom začne bolieť ruka.

Po svadobnej noci si novomanželia dohovárajú znamenia. Ona vraví: "Keď sa so mnou budeš chcieť večer milovať, pohladkáš mi pravé ňadro, keď nie tak ľavé." On na to: "Keď sa so mnou budeš chcieť večer milovať, stačí, keď mi ho vytiahneš a raz pretiahneš. A keď nebudeš mať chuť na milovanie, stačí, keď mi ho pretiahneš asi tak dvestokrát."

Ide Angličan do Tunisu a vidí tam Araba v stánku. "Prosím si bedničku Coca-Coly." "Jeden dolár, prosím." "Také lacné? A čo stoji tamten bourbon?" "Jeden dolár, prosím." "Také lacné? Preboha, však všade to majú také drahé..." "Ja obchodník. Hore moja šéf. On jebať moja žena. A ja jebať jeho biznis!"


Peter sa snaží nadviazať kontakt s mladou dievčinou: "Aké máme pekné počasie... " Ona nič. "Aj včera bolo pekné počasie..." Zase nič. "A čo myslíte, ako bude zajtra?" "Počúvaj ty debil, ja som kurva a nie meteorologická stanica."

Máš chuť vyskúšať sex v trojici? Tak upaľuj domov!

Sedí si párik vonku na lavičke. Odrazu sa ochladí. Jano sa nesmelo pýta partnerky: „Mám strašne studené ruky, môžem si ich trošku ohriať medzi tvojimi stehnami?“ Partnerka mu odvetí: „Ale samozrejme!“ Po chvíli ohrievania sa pýta partnerka: „Janko, nemáš studené aj uši?“


1 2 3 4 5 6 7 8 9