SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O sexe

Najnovšia sexuálna poloha je "na cibuľu". Postup: muž sa vyzlečie a žena sa rozplače.

Vedeli ste, že je vedecky dokázané, že 69 % ľudí nájde niečo úchylné v každej vete?

Ide Červená Čiapočka po lese. Zbadá Pinocchia, zhodí ho na zem, sadne mu na tvár a hovorí: Zaklam, zaklam!


Mladí zaľúbenci prídu do Paríža, zastavia sa pri Eifelovej veži. Ideme hore na vežu, alebo na izbu do postele? (pýta sa chlapec). Radšej do postele. Eifelova veža bude stáť dlhšie. (odpovie dievča).

Išiel som po púšti na ťave a dostal som veľkú chuť na sex. Ako som zchádzal z ťavy povedal som si: "Ale, nie som žiadny zoofil!" Nasadol som na ťavu a išiel som ďalej. Po chvíli sa to zhoršilo. Zišiel som z nej ale ťava na mňa bola príliš vysoká. Znova som na ňu nasadol a išiel som ďalej. Po chvíli sa to náramne zhoršilo. Už som išiel zosadnúť ale našťastie som uvidel ako po ulici ledva kráča žena a hovorí, že ak jej niekto pomôže splní mu čo bude chcieť. Dal som jej napiť a žena sa začala vyzliekať. Ale muž ju urazí a povie: "Nemohli by ste mi urobiť stoličku?"

Dcéra na výdaj obcuje vo svojej izbe s nápadníkom. Neskoro večer príde skontrolovať jej správanie otec. Prekvapený, sa pýta dcéry, čo to má znamenať. Situáciu zachraňuje nápadník: Vaša dcéra, pán Kožehuba, by sa rada vydala, tak na ňu vypracovávam znalecký posudok...!

Dežo sa chce rozviesť s Araňou. Aký máte dôvod na rozvod? Prosím, Araňa má studenú... Araňa vyskočí: Nie je pravda, pán prokurátor! Kde mám teplú, Dežo nedočiahne...

Laco, poznáš sa s mojou sestrou? Iba tak, cez prezervatív.

Aký je rozdiel medzi Bentley a AIDS? Žiadny. Slušný človek to nedostane.

Príde chlapec zo školy a ide sa kúpať. Najprv s otcom, ponorí sa pod vodu a vidí tam hada. Potom ide s mamou, ponorí sa pod vodu a vidí tam prales. V noci sú blesky a hromy, príde ku rodičom a pýta sa či si môže ku nim ľahnúť. Pozrie sa pod paplón a vidí ako ide had do pralesa.

Sexuálny život nie je veru žiadne perečko. Najskôr je s čím, ale nie je s kým, potom je s čím aj s kým, ale nie je kde… A keď je konečne kde aj s kým, tak nie je s čím.

Zuzanka, povedz mi, kedy si prišla o panenstvo? Keď som sa zohla, aby som sfúkla 15 sviečok na torte.


Ľahneš si so mnou? Nie! Dobre, tak sa po-milujeme postojačky.


1 2 3 4 5 6 7 8 9