SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O sexe

Párik ide do lesa: Ona: Mám pocit, že ma chceš pretiahnuť. On: Ani nie. Ona: Pretiahni ma aj napriek tomu, nech sa zbavím toho pocitu...

Príde reportérka k bačovi Ondrejovi na salaš a pýta sa ho: Bača Ondro, a je to pravda, že keď sa vám postaví, tak si naň sadne trinásť vrán? A bača na to: Netreba všetkému veriť, dievka moja. Tá trinásta musí stáť!

Hovorí Jano v krčme: S mäkkým penisom je sex tvrdým orieškom!


Do banky vbehne ozbrojený lúpežník v čiernej maske. Reve: Všetci na podlahu! Pokladníčka ku mne! Prišla roztrasená pokladníčka. Lupič si rozopol rázporok, vytiahol vtáka a rozkázal: Fajči! Pokladníčka začala usilovne fajčiť. Vtom si lupič strhol masku a vraví: Aha! Tak predsa to ide! A doma nemôžeme - doma nám je to protivné...!!!

Mládenec je na izbe s prostitútkou. Ona mu kľačí pri nohách a robí orálny sex. Po chvíli sa mládenec za nádherného orgazmu uspokojí. Akonáhle sa spamätá, pýta sa prostitútky: Tak čo, bol som dobrý?

Otázka pre sexuológa: Mám skoro osemnásť. Nemyslíte si, že by som už mala urobiť svoje prvé sexuálne krôčiky? Akéže krôčiky, milá slečna, tu si treba ľahnúť!

Pani Marta sa v sexshope pýta predavača: Máte venušine guličky? Samozrejme, madam. A aký je to pocit?

Prečo ozajstný gentleman odmieta sex odzadu? Pretože slušný muž nerobí nič za manželkiným chrbtom.

On a ona ležia v lese na deke a po búrlivom sexe oddychujú. Ona po chvíli: Dobre, pán Novák, znásilnili ste ma, ale chrápať do ucha mi tu nebudete!

Dvaja kovboji: Ako sa najradšej miluješ? Na rodeo. A to je ako??? Normálne odzadu, ale keď sme v najlepšom, tak jej do ucha šepnem, že aj jej sestra to má takto najradšej a snažím sa udržať čo najdlhšie.

Študentky mali napísať esej o náboženstve, sexe a tajomne. Najkratšia práca mala iba jednu vetu: Bože, som v inom stave, ale s kým...?

Mami, dnes sa mi snívalo o Zuzke. To nič, synček, ja ti to vyperiem.


Hovorí chlap kamarátovi: Včera som bol na svadbe mojej kolegyni z práce. Vieš, akého má žiarlivého manžela? Tancoval som s ňou slaďák a on ju kopol do rozkroku. A čo sa jej stalo? Jej nič, ale mne zlomil tri prsty!

Zhovárajú sa dve ženské stehná: Už sme sa akosi dávno nevideli. Ale vždy nám do toho niečo vošlo.

Manželská dvojica pri sexuálnom akte... Manžel sa prestane hýbať a len tak tri minúty stojí. Čo robíš? To som videl v porne na internete, volá sa to buffering.


1 2 3 4 5 6 7 8 9