SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O sexe

Starý morsky vlk si v bordeli objedná na izbu 3 kurvy a hneď ich úkoluje: "Ty vylez na skriňu a z krhly budeš liať vodu, akože strašne prší... Ty si zober ventilátor, otáčaj s nim, akože strašne fúka... A ty hrmoc s tým plechom, akože strašne hrmi..." Kurvy makajú, že dážď, vetrisko, búrka... Starý morsky vlk leží na posteli a fajčí... Po polhodine to jednu prestane baviť: "A súložiť nebudeme?" "Vám dočista jebe?! V tomto počasí?"

Ako dosiahneš, aby žena kričala ešte hodinu po orgazme? Utrieš si ho do záclony.

Nemám nič proti sexu pred svadbou... Ale dve minúty?


Prečo sú spermie v spermobanke také drahé? Lebo je to ručná práca.

Manžel sa pohádal s manželkou a nazlostený odišiel do krčmy. Po 15 pivách mu ale došlo ľúto a rozmýšľal ako sa udobriť. Povedal si: Prídem tichúčko domov, budem mať sex s manželkou a ona mi odpustí. A tak aj urobil. V spálni našiel v posteli teplé telo a urobil svoje. Zachviľu ale od tých pív potreboval ísť na záchod. Vojde dnu a vo vani jeho manželka. Pýta sa: A kto je v spálni? Tvoja svokra, znie odpoveď. Najedovaný vletí do spálne a spustí na svokru: Čo si nič nepovedala? A svokra na to: Čo Ti mám vravieť, však my sa už 5 rokov spolu nerozprávame!

Boeing spoločnosti Air Italia na parížskom letisku Orly. Pekná pasažierka vybehne z lietadla a beží do kancelárie spoločnosti Air Italia. ”To je škandál! Počas letu ma steward trikrát znásilnil!” Úradník si pozorne prezrie jej letenku a vraví: ”No a čo, slečna? Vari ste so zľavnenou letenkou nečakali znásilnenie od kapitána?”

Ako sa volá tá škaredá vec na konci penisu? Odpoveď: Muž.

Dvaja kamaráti sa stretnú v krčme a preberajú sex. Jeden sa pýta: ”A čo orál, ako sa ti páči?” ”No, nič moc. Je to také divné.” ”No, tak kúp Nutelu, natri si ho a uvidíš.” O týždeň sa znovu stretnú a prvý sa pýta: ”No, ako si dopadol?” ”Ty kokso, to bola paráda, niečo také som v živote nezažil!” ”No, a čo manželka?” ”Tá? Nič, deti ju k tomu vôbec nepustili.”

Babka sa prihlásila na univerzitu. Doklady mala v poriadku, skúšky urobila, a tak ju prijali. Ale predsa si komisia neodpustila jednu otázku: ”Babka, načo vám bude v penzii vysoká škola?” ”To nie kvôli sebe, ale kvôli dedovi. Ten starý cap strašne rád trtká študentky.”

Dvaja sa milujú, keď tu zrazu sa žena nahne k mužovi a šepká mu do ucha: ”Povedz mi niečo romantické.” Chlap chvíľu rozmýšľa a potom vraví: ”Ale šukáme, čo?”

Mišo je s milenkou v posteli. Práve skončili sex a on sa jej pýta: ”Tak, ako sa ti to so mnou páčilo?” ”Mám byť úprimná?” pýta sa ona. ”Samozrejme.” ”No... ako by som ti to povedala? ... Súložíš ako králik.” ”Teda!” mračí sa Mišo. ”Ja ťa nechápem. Ako môžeš po piatich sekundách robiť také ďalekosiahle závery.”

Rozprávajú sa dve kamarátky: ”Ráno som dala jednému ožranovi za sex 100 korún” ”A čo na to tvoj manžel?” ”Zobral si ich.”


Mišo príde za kamarátmi do krčmy a je strašne doškriabaný. Kamaráti sa pýtajú, čo sa mu stalo. ”Padol som z bicykla.” odpovedá Mišo. ”A prečo si poškriabaný aj na chrbte?” ”Veď vravím, že som spadol z bicykla.” ”Ale to si poškriabaný aj na nohách a na tvári?” ”Do kelu, je to moja mačka a budem ju trtkať, kedy chcem...”

On: ”Od tej doby, čo som ťa uvidel, chcel som sa s tebou milovať, naozaj strašne.” Ona: ”To sa ti aj podarilo!”

Súložia dvaja na koníčka a on jej hovorí: ”To je prvýkrát, švagrová, čo mi nevadí, že mám na sebe niečo po staršom bratovi.”


1 2 3 4 5 6 7 8 9