SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O rómoch

Čo by sa stalo, keby všetkých cigáňov vyhostili na Mars? Nič. O 10 rokov by sa všetci pochytali za ruky a prišli by naspäť.

Ako sa zachraňuje topiaci róm? Neviem. To je dobre.

Cigánky ťahajú na poli zo zeme mrkvu. Eržika vytiahne jednu dlhú a vraví: "Tak takého, ho má môj Dežo." Aranka sa pýta: "Vážne, tak dlhého?" "Nie, tak špinavého!"


Malý Róm stále nosí domov zlé známky. Otec sa nazlostí a dá ho do osobitnej školy. Ani tam sa situácia nezmení a tak ho otec preloží do cirkevnej školy. Odrazu má Róm v žiackej knižke samé jednotky. Otec sa ho prekvapene pýta, čo sa stalo. Malý Róm odpovedá: "Vieš, tato, vojdem do prvej triedy a tam na stene jeden ukrižovaný. Vojdem do druhej, a tam ďaľší. tam sa s nikým nebavia!"

Ide Róm po ulici a naraz sa pozrie na zem a na zemi leží žuvačka. Zdvihne ju, dá si ju do úst a hovorí: "Dyk, ešte rifle a som frajer."

Dvaja Rómovia nájdu samopal. A jeden tomu druhému hovorí: Dig more saxofón. Ja budem fúkať a ty stláčaj.

Cigánka na námestí vykrikuje: Okradli ma, ľudia, robte niečo. Okolo ide policajná hliadka. Policajti sa pýtajú: Pani, čo sa stalo? Okradli ma, svine! A čo vám ukradli? Kabelku mi ukradli! A čo ste v nej mali? Tridsať peňaženiek.

Pri spovedi hovorí róm kňazovi: Otče, ja sa nemám z čoho spovedať. Nepijem, nefajčím, nechodím za ženami a v poslednom čase nekradnem zemiaky ani nevyrubujem lesy. Viem, syn môj, však už čoskoro pôjdeš na slobodu.

Vo vidieckom podniku: Máte cigánsku pečienku? No máme, ale potom nebude hudba.

Príde pani k Vietnamcovi a hovorí: "Prosím si sedmoro nohavičiek." Vietnamec: "Koľko?" "Sedem, ako pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota a nedeľa." Dostane tovar a odíde. Príde ďalšia zákazníčka, cigánka a hovorí: "Štvoro nohavičiek." Vietnamec: "Ako pondelok, utorok, streda a štvrtok?" "Nie, predsa jar, leto, jeseň, zima."

Malý róm stretne na ulici chlapca zo susedstva a ten sa ho pýta: "Lacko, čo dostaneš na Vianoce?" "Tvoj bicykel."


1 2 3 4 5 6 7