SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O rómoch

Ide cigán na motorke na dosku zoberie 8 deti. Ide po diaľnici a zastavuje ho policajt. Cigán spomalí a kričí: JOJ TY SOMÁR NEMÁM ŤA KDE ZOBRAŤ.

Príde Cigán na trhovisko do Bratislavy a predáva korytá. Nik ich však nekupuje. Cigán si mrmle pod nosom: "No zasa som komusi naletel. Vraveli mi, že páni v Bratislave sa o korytá len tak bijú..."

Skupina skinheadov sa blíži k rómskej osade na Veľkú noc. Každý z nich má v jednej ruke baseballovú pálku a v druhej kanister benzínu. Zaklopú na dvere a ozve sa: Kto tam? Kupači!


Stavili sa Slovák, Čech a Cigáň kto dlhšie vydrží v skunkovej nore. Prví ide Slovák vydrží tam 2 sekundy. Druhý ide Čech vydrží tam 5 sekúnd. A poslední ide cigáň , ten tam vydrží 1 hodinu, 2 hodiny, 3 hodiny a nakoniec vyjde skunk a hovorí: Fuj ten Cigáň ale smrdí!

Ako sa po cigánsky povie ďaleko? Helsinky.

Komisárka chodí po bytoch a zapisuje, koľko ľudí býva v každej rodine. Dežo stojí pri dverách a odpovie na všetko, čo sa pýta komisárka. Na konci sa ho pýta, koľko majú detí. Dežo sa otočil k manželke a kričí: "Počúvaj Idka, koľko máme detí?

Viete ako robí cigánska mačka? Dyg more mňau!

Kedy je 12 ročná cigánka ešte panna? Keď je silnejšia ako mladší brat, rýchlejšia ako starší brat a otec je v base.

Keď Ježiš umieral tak toto povedal cigánom: Nič nerobte dokým neprídem! A doteraz ho počúvajú.

Čo je jeden Cigáň na Mesiaci? Nápad. A čo sú všetci Cigáni na Mesiaci? Riešenie.

Ako sa nazýva cigánske bojové umenie? DYG FU!

Prečo sú Rómovia menšina? Lebo väčšina je vo väzení.


Cigán, pýtajú sa cigána policajti: Kde si bol včera večer? Dyk, ja som ho nezabil. Koho? Vy ste ho nenašli?

Viete aký je najobľúbenejší rómsky herec? Leonardo Dykaprio. A aký je ich najobľúbenejší detektívny seriál? Dyk Tracey.

Dežo pride k doktorovi a sťažuje sa: "Pán doktor, mám také menšé problém. Mne už to nejak nestojí, mám zatál iba 7 detí a scel by sem esce nejaké urobit. Poradte, čo mi pomóže?? " Doktor: "Joj Dežo, čo ti poradím, zas si iba chlastal a nejedol. Musíš viac chleba jesť! " Dežo: "Ďakujem, pán doktor, ďakujem. Pán Boh zaplať. " a rozbehne sa do pekárne. Tam si vypýta 30 kusov chleba. Predavač mu posmešne odfrkne: "Ale Dežo, veď ti to stvrdne!" Dežo usmiaty odpovie: "No, veď o to mi ide."


1 2 3 4 5 6 7