SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O rómoch

Rómska rodina má každý rok jedno nové dieťa. Už ich majú veľa a keď na Vianoce majú ďalšie, ponúknu ho susedom. Susedia ho príjmu. Na ďalšie Vianoce sa to opakuje. Takto to ide na každé Vianoce už 5 rokov. Na šiesty sa znova opýtajú či nechcú ďalšie dieťa. Susedia však nato: "Nie, Ďakujem. Manželka chce na tieto Vianoce kapra."

Čo najviac pristane cigáňovi na krku? No predsa doberman!

Idú dvaja rómovia a tlačia bicykel na ktorom je položené vrece. Zastavia ich policajti a pýtajú sa: Čo máte v tom vreci? Rómovia: piliny. Policajti: To vám tak veríme. Policajti rozrežú vrece a vysypú sa piliny, tak ich policajti pustili ďalej a róm vraví druhému: Vidíš, takto sa kradnú bicykle.


Na námestí v Bruseli vypukli nepokoje. Bili sa Flámi s Valónmi. Začala strkanica a polícia dostala príkaz nepokoje rozohnať. Nedarilo sa im to, až jeden policajt vytiahol pištoľ, vystrelil do vzduchu a kričí: "Flámi napravo, Valóni naľavo." Ľudia sa rozišli, ako im bolo nariadené, len v strede zostala kopa ľudí a ich hovorca Dežo hovorí: "Prosím pekne a my, Belgičania, kde máme ísť!?"

Vo veľkej budove vypukne požiar a jedinou možnosťou ako uniknúť je skočiť do plachty. Požiarnici sa rozostúpia a čakajú. Vyskočí beloch - chytia ho. Vyskočí druhý beloch - chytia ho, ale keď vyskočí Cigán, tak sa uhnú. Vyskočí druhý - uhnú sa. Jeden požiarnik to nevydrží a zakričí hore: ”Tých zhorených už nehádžte!”

Dežo, počul som, že Ti zomrela žena. Hej zomrela. A na čo zomrela? Ná však já neviem ani na čo žila!

Príde mladý róm do kostola a vidí tam sochu a pýta sa otca kto je to. Otec mu odpovie: Ten kto nám dáva každý deň chleba. Dig móre pekár.

de cigáň za hranice na aute, chytia ho dvaja policajti a pýtajú sa ho: cigáň kam ideš? Teraz do riti keď ste ma chytili.

Ide cigánka s deckom po obchode a decko jej hovorí: Mama, kúp mi cibuľu. No, hej, samé dobroty by to jedol!

Uteká Dežo s Janom po preérii a za nimi ich naháňa celá tlupa Indiánov. Jano sa zadychčaný pýta: "Dežo, čo budeme robiť?" Dežo mu na to odpovedá: "Čo hovorí biela tvár?"

Príde rom do drogérie a hovorí: Máte tu voňavku čo sa volá ako ja?Predavačka hovorí: Hádam sa nevoláte Christián Dior? Nie Dežo Dorant.

Učiteľka sa pýta Dežka: Dežko, máš dve jabĺčka a ak jedno zješ, čo ti ostane? Ohryzok, odpovie Dežko.


Deti majú za domácu úlohu napísať sloh a majú v ňom pužiť vetu: "Mama je len jedna". Učiteľka vyvolá Janka, nech prečíta, čo napísal. Janko číta: "Moja mama mi každé ráno pripraví skvelé raňajky, nachystá mi desiatu do školy, pribalí musli tyčinku, dá pusu na líčko a odvezie ma do školy. Mama je len jedna." Janko dostane za svoju úlohu jednotku. Marienka napisala: "Mám rada svoju mamu. Vie sa pekne obliekať, chodí pekne upravená a stále na mňa myslí. Kupuje mi nové šaty a topánočky a veci do školy. Mama zarába veľa peňazí a chodíme spolu s mamou a ockom každý rok k moru. Mama je len jedna." Učiteľka horko zaplakala nad svojim platom, no Marienke dala jednotku. Napokon vyvolala Móricka. Móric napísal: "Minule som prišiel domov, zafajčený byt, v popolníku plno špakov, všade popol, rozhádzané fľaše od piva, matka vyvalená na gauči, v jednej ruke pivo, v druhej cigareta, kruhy pod očami a reve na mňa: Moooooric ! V chladničke sú dve fľaše piva, dones ich sem! Prídem ku chladničke, otvorím ju a kričím: Mamaaaaaaaa, je len jednaaaa !"

Vieš, aké sú tri najhoršie slová, ktoré ti môže povedať róm? Dobré ráno, sused!

Ide Jožko za svojím ockom a pýta sa: Prečo Rómovia nemôžu mať cyklistické preteky? Otec: Lebo diváci by si spoznali svoje bicykle...


1 2 3 4 5 6 7