SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O rómoch

Cigáň na prehliadke u kožného. No, Deži, nepoteším ťa, hovorí doktor, máš AIDS! Vidia pán doktor, ani na vlastnú mater sa človek dnes už nemôže spoľahnúť!

Policajt naháňa Róma a kričí: "Stoj! Stoj!" Róm v plnom behu prehodí cez rameno: "Ty stoj, teba nikto nenaháňa!"

Čo robia cigáni, keď vynášajú drevo z lesa? Drukos-výnos.


Za bývalého komunistického režimu uvidel jeden straník Róma ako sa prežehnáva na ulici. Počuj, vraví mu. Ty si si dal prihlášku do strany a pritom sa na ulici prežehnávaš? Ja, že sa prežehnávam? Ohradil sa Róm. Ja si iba hovorím: Hlavu mám v poriadku, najedený som tiež, peňaženka je v ľavom hornom vrecku a pravé rameno je v poriadku. Tak môžem ísť do roboty!

Prečo sú na cigánskej svadbe torty z hovna? Aby na nevestu muchy nesadali.

Malý Pino ide s mamkou do zoologickej záhrady a uvidí opicu. Pino hovorí: Mami, však tá opica vyzerá tak isto, ako keď sa ja pozerám do zrkadla. Mamka odpovedá: Krajšie synak, krajšie.

Rok 2250. Na chodbe Národnej rady sa prechádzajú dvaja Rómovia. Dežo, tak čo budeme robiť s tou slovenskou otázkou?

Nahnevaný sused kričí cez plot na Deža: Dežo, tvoje štyri deti mi kradnú v záhrade jablká! Nehovor. A piate sa kde túla?

Cigáň žobre pred kostolom a jedna žena mu každú nedeľu dáva 10€. Len raz príde pred kostol v nedeľu a hodí mu len 2€. Čo sa stalo? pýta sa cigáň. Žena odpovie: staviame dom tak musíme šetriť. Cigáň nešťastne: To sa vám šetrí, za moje peniaze!

Ide cigáň po ceste a zrazu ho zastaví starý dedko, ktorý sa ho pýta: Chlapče, to sa nehanbíš chodiť takto v otrhaných šatách a taký špinavý? A dedko, vy sa nehanbíte chodiť po cigánskej osade pred ostatnými?

Čo znamená, keď sa v poľskej fiatke zabijú dvaja cigáni? Plytvanie miestom, ešte dvaja by sa zmestili.

Róm Dežo si kúpi BMW (plná výbava) a pred domom dostane defekt. Zbadá ho sused (tiež róm), oči mu zažiaria, zoberie sekeru ide mu oproti a rozmláti mu predné sklo. Dežo sa zdvihne od defektu a zreve: "To čo robiš?" "No predsa, keď Ty kradneš kolesá, ja vezmem autorádio."


Viete aké má cigáň dve životné radosti? Prvá, keď niečo ukradne. Druhá, keď zistí na čo to je.

Padne cigán na stavbe do vápennej jamy a keď ho stadiaľ jeho súkmeňovci celého bieleho vytiahnu, cigán pokrčí plecami a bezradne hovorí: "Chlapi, čo budeme robiť?" Jeden z jeho súkmeňovcov: "Pozrite ho, len chvíľu je biely a už myslí na somariny..."

Príde Dežo ku stánku kde predávajú párky s horčicou. Pýta sa: Koľko stojí horčica? Nič, horčica je zadarmo. Héj? Tak mi dajte dve kilá.


1 2 3 4 5 6 7