SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O policajtoch

Prebiehal výber do policajnej služby. Konal sa prísne ako vojenská asentírka. Na rad prichádza, malý čiperný chlapík. Veliteľ komisie sa ho pýta, ako sa volá: Janko Svrček. No, už sme tu mali dvoch Svrčkov, ale to boli chlapi ako hora. Ja som ich brat. Ty si ich brat? A prečo si taký malý? Prosím, to je tak. My sme trojičky, ich kojila mama a mňa otec.

Sedí žena na moste na zábradlí a močí dolu. Ide okolo policajt a hovorí: Pane Bože, ženská, čo to robíte, veď močíte na tých ľudí tam dole v tom kajaku! Ona mu odpovedá: To nie je kajak, to je odraz!

Policajt sa pozerá na dvere obchodu a číta ceduľku: Zatvára samo. Hm, zamyslí sa..., tak my, policajti, sme potom zbytoční...


Prečo chodia policajti zvyčajne dvaja? Lebo jeden vie písať a druhý čítať. Ale po novom nosia už aj psa so sebou. Prečo? Ten za nich rozmýšľa!

Policajt zastaví vodiča a hovorí mu: PRESKOČILI ste povolenú rýchlosť, zaplaťte pokutu.

Prvého apríla príde policajt do Kováčovcov a hovorí: Mám pre vás zlú správu, vašu mamu prešlo auto! Všetci začnú plakať. 1. apríl! Bol to traktor!

Policajt príde ráno do práce, na rukáve má dve čierne pásky. Kolega sa ho pýta: Azda ti niekto umrel? Áno, otec. A čo tá druhá páska? Ale, dnes som volal bratovi a ten mi vravel, že aj jemu zomrel otec.

Policajt vyberá zápalky z krabičky a zapaľuje ich, samozrejme, opačnou stranou. Pritom ich odhadzuje a hovorí: Zlá, zlá, zlá... Až mu jedna chytí. Sfúkne ju a odloží so slovami: Tá je dobrá, tú si nechám.

Dvaja policajti asistujú pri nakrúcaní filmu. Počuj, Fero, prečo tie scény toľkokrát opakujú? Jaj, kolega, keby si vedel, koľko kín je na svete, tak by si sa tak hlúpo nepýtal.

Policajt príde na skúšky, kde dostane otázku: Koľko je 2x2? Päť. Ty debil! Veď to je štyri! Dobre, ale berte do úvahy, ako rýchlo som to povedal!

Idú traja policajti po ulici. Jeden si kýchne, druhý mu vraví:"Na zdravie!" Tretí sa pýta: "A mne nenalejete?"

Na prijímacích pohovoroch sa budúceho policajta pýtajú: "Koľko je 4 + 4? Policajt tuho rozmýšľa a povie: "Hmmmm, 12." Skúšajúci na to: "Výborne, ste prijatý. Povedali ste nám oveľa viac ako sme od vás očakávali!"


Zlodej prepadne banku. V ruke drží odistený granát. Na to sa objaví policajt, vytiahne pištoľ a zakričí: "Odhoďte zbraň!"

Prečo sú vždy dvaja policajti? Jeden je vodič a ten druhý volá na "štáb".

Koľko policajtov nie je v mafii? Presne toľko koľko zajtra vyhodia z práce...


1 2 3 4 5 6 7 8