SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O policajtoch

Dvaja policajti nájdu v noci na lavičke v parku spiaceho muža a budia ho so slovami: Človeče, čo je tu nocľaháreň? Spiaci rozčúlene odpovie: Čo som ja informátor!?

Rozprávajú sa dvaja policajti na autobusovej zastávke: Pôjdeme pešo alebo autobusom? Druhý odpovedá: Tým, čo príde skôr!

Stretnú sa dvaja policajti a jeden hovorí druhému: "Človeče, odvtedy, čo sa rozmohol AIDS, tak stále nosím kondóm." "Naozaj?", pýta sa druhý policajt. "No stále nie, keď čúram alebo sa milujem, dám si ho dole."


Policajná hliadka pristavuje motoristu. Na zadnom sedadle vidia ležať jeleňa. A čo to máte na zadnom sedadle? Psa! Aj s parohami? No dovoľte? Čo vám je do súkromia môjho psa?!

Dvaja policajti robia ochranku pri nakrúcaní filmu. Jeden z nich sa pýta: Počúvaj, prečo tie zábery musia toľkokrát opakovať? Ten múdrejší mu odpovedá: A čo ty vieš, koľko je na svete kín?

Príde strážmajster za náčelníkom a hovorí: Už je trápne, ako si z nás ľudia robia žarty, že sme hlúpy, nebolo by vhodné pre lepšie vzdelanie mužstva kúpiť pre našu policajnú stanicu napríklad encyklopédiu? Náčelník múdro pokýva hlavou a povie: Viem, viem, ale myslíte, že sa na tom chlapci naučia tak ľahko jazdiť?

Náčelník polície prijíma nováčikov: Tak vy sa chcete prihlásiť k polícii? Áno. A viete čítať a písať?

Na políciu príde občan: Ja som vám včera ohlásil, že mi ukradli peňaženku. Prišiel som odvolať udanie, lebo peňaženku som medzitým našiel doma. Neskoro. Zlodeja sme už chytili.

Policajná hliadka kontroluje vodiča, ktorý vezie na streche auta lyže: Prosím vás, načo sú vám teraz v lete lyže? To sú vodné lyže, ja sa lyžujem na jazere. V poriadku, šťastnú cestu. Druhý policajt po chvíli vraví: Ten nás oklamal! U nás máme tri jazerá, ale ani jedno nie je dole kopcom!

Pýtal sa jeden policajta koľko je hodín. O desať minút bude o desať desať, ...odpovedá policajt.

Poriadkumilovný policajt ide po námestí a zbadá na novučičkej dlažbe psie hovno. Nenápadne do neho kopne. Vtom sa ozve: Nekop do mňa, ja som tiež z vnútra.

Jano, policajt kúpil v hračkárstve Lego pre deti na Vianoce. Priniesol si ho do práce a vo voľných chvíľach sa s ním hral, skladal... Kolegovia sa len usmievali. O rok nato išiel znova kupovať na Vianoce hračky a opäť kúpil Lego. Prosím ťa, čo jančíš, si jak malý chalan, prestaň s tým, smiali sa mu kolegovia. Aký malý chalan, čo vy viete, s akou kapacitou slúžite? Predstavte si, že na tom Legu bolo napísané „od dvoch do päť rokov“ a ja som to zvládol za jeden.


Pán vodič, budete fúkať, hovorí policajt. Zase fúkať? Veď ja pravidelne fúkam. To vám naozaj neverím. Pán policajt, veď ja som muzikant.

Chlapík príde na políciu a už od dverí kričí: Ukradli mi bicykel! Policajt na to: No a čo, nám ukradli auto!

Policajt zastaví šoféra, ktorý prekročil povolenú rýchlosť. Zaplatíte pokutu! Ale, pán práporčík, ja som dobrý priateľ ministra vnútra. To vám je naprd, uškrnie sa policajt. Museli by ste byť dobrým priateľom Jožka Cibuľku. A to je kto? To som ja!


1 2 3 4 5 6 7 8