SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O policajtoch

Policajti prídu nahí do roboty a ich kapitán na nich pozerá: „No a vy dvaja ste prečo vyzlečení?“ „Boli sme na zábave, o polnoci tam zhasli svetlá a niekto skríkol: Všetci vyzliecť a chlapi do roboty! Tak sme tu.“

Policajti dostali za úlohu zmerať výšku stĺpa. Chodia okolo stĺpa, špekulujú a nemôžu na to prísť. Príde k nim kolega a hovorí: "Mám nápad, zvaľme stĺp a potom ho odmeriame." "Ty blbec, my potrebujeme jeho výšku a nie dĺžku."

Policajti majú výplatu. Poručík ich po jednom volá: "Novák!", policajt Novák sa zdvihne a ide si pre výplatu, "4800 Sk". Poručík pokračuje: "Mrkvička!... 5200 Sk", Mrkvička si ide tiež pre výplatu. Poručík pokračuje: "Súhrn!" a je ticho, poručík zvolá hlasnejšie, "Súhrn!" a zase nič. "Ten somár tu má 184300 Sk a nechce si ísť po ne!"


Príde policajt na colnici k autu. Otvorí kufor a vidí sáčky s bielym práškom. Ochutná a zasmeje sa: Herák, herák? A z auta, sa ozve: Nie, nie. ANTRAX!

Ako chytá policajt myši? Zaženie ich pod skriňu a potom odreže skrini nohy.

Pýtajú sa mladého muža, ktorý sa chce stať policajtom: Čo by ste robili, keby ste mali zatknúť vlastnú matku? Po chvíli mlčania mladík odvetí: Zavolal by som posily.

Policajt zastaví auto a vodička sa ho pýta: Tak, kam to bude fešáčik? Ja nie som stopár, ja som policajt! Teší ma, Gáborová! Tak kam to bude pán policajt?

Viete prečo policajt ide do garáže s obuškom? Pretože chce dobiť batériu.

V noci ide cyklista dolu kopcom, samozrejme bez svetiel. Pod kopcom stojí policajt, a ten mu hovorí: Stoj, nemáš zapnuté svetlá! Uhni, nemám ani brzdy.

Dvaja na ulici: Počuli ste o tom policajtovi, ktorého posledným želaním bolo, aby bol pochovaný v mori? Počul, a ešte viem aj to, že sedem jeho kolegov sa utopilo v mori, keď mu kopali hrob!

Policajt vyzve slečnu do tanca a na jej prekvapený výraz tváre reaguje: Aj vy si myslíte, že policajti sú hlúpi? To by som si nedovolila, ale viete, na hymnu som ešte nikdy netancovala...

Ak tomu dobre rozumiem, tak postihnutá prišla pri tom znásilnení o panenstvo, ...oznamuje vyšetrujúci policajt a postihnutá sa hneď ohradila: Tak to nebolo, pán policajt. O panenstvo som prišla až keď so mnou robili policajti rekonštrukciu.


Mestský policajt sa pýta svojho náčelníka: Šéfe, nechcete polovicu prasaťa? A načo by mi také bolo, veď by sa mi v chlieve prekotilo.

Policajt sa pýta pracovníčky na úrade, či to tlačivo vyplnil správne. "No v podstate je to dobre, ale kolónku POHLAVIE ste mali vyplniť paličkovým písmom, nie kresbou."

Dvaja policajti sú na poľovačke v pralese. Zrazu vidia, že sa k nim blíži lev. Preľaknú sa, jeden vylezie na strom, druhý začne behať okolo stromu. Policajt na strome kričí na bežiaceho kolegu: "Rýchlo vylez na strom, lebo ťa chytí!" Kolega mu sebaisto zakričí: "Pochybujem, že ma chytí, veď mám už štyri kolá náskok!"


1 2 3 4 5 6 7 8