SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O policajtoch

Viete, prečo majú policajné autá na dverách zelený pásik? Aby policajti vedeli kadiaľ majú nastúpiť. A viete, prečo ho majú okolo celého auta? Aby to nemali také ľahké.

Colník sa pýta vodiča autobusu: "Cigarety, alkohol, drogy?" "Kávu prosím."

Policajt vodičovi: "Vy ste nejaký múdry." "Kto, ja?" "No snáď nie ja?!"


Bavia sa dvaja mladíci: "A vieš, aký je rozdiel medzi policajtom a debilom?" Zrazu sa spoza rohu vynorí policajt: "No, aký, aký??", pýta sa policajt. "Žiadny." "No preto!"

Dvaja policajti nemali kde bývať, a tak si kúpili dva vyradené spacie vagóny. "Ja to mám celkom dobré," hovorí prvý, "ale mám na vagóne napísané Nefajčiť, a tak musím chodiť fajčiť von. "Ty sa máš," na to druhý, "to ja mám na záchode nápis Používajte len za jazdy a než ten vagón roztlačím, tak sa väčšinou vždy poseriem!"

Policajt hovorí druhému policajtovi: "Poď k nám, ukážem ti akého mám sprostého syna." Prídu domov a policajt hovorí: "Nože, synak, choď sa pozrieť do roboty, či tam nie som!" Syn sa obliekol a odišiel. Druhý policajt nechápavo pozerá a hovorí: "A to si nemohol radšej zavolať a opýtať sa?"

Viete prečo nechávajú policajti otvorene dvere pri štartovaní? Aby naskočil motor.

Dvaja policajti idú po lese a jedného poštípe had. Druhý hovorí: "Neboj sa, vyliečim ťa, čítal som o tom. Najskôr sa musíš vysrať." "Prečo? Veď ma poštípal had???" "Vyser sa a neodvrávaj!!!", poslúchol a vysral sa. "Tak a teraz to musíš zjesť!!!" "No to teda ani za boha!!!" "Zožer to!!!!" poslúchol a zožral to. Potom zdravý policajt vezme do ruky pištoľ, vystrelí do vzduchu a hovorí: "Už by si mal byť zdravý, v knižke písali, že je treba užiť sérum a vypáliť ranu."

Dvaja policajti sa rozprávajú a jeden sa pýta: "Ako je to podľa teba, že slnko zapadá každý večer?" Druhý odpovedá: "Podľa mňa nezapadá, iba ho nevidieť, lebo je tma."

Idú traja policajti a zrazu ponad nich preletia tri lietadlá. Veliteľ im hovorí: "Aha, chlapci, tryskáče." O chvíľu letia späť už iba dve lietadlá a jeden z nich kričí: "Veliteľ, aha, dvaskáče."

Idú dvaja policajti po ZOO. Jeden z nich uvidí ťavu a vraví tomu druhému: "Kukaj tu, ako zbili koňa."

Viete prečo policajt stále otvára a zatvára fľašku od Coca Coly? Lebo na vrchnáčiku je napísané "Skús to znova".


Policajt lúšti krížovku a pýta sa kolegov: "Chlapi, ako sa povie ženský pohlavný orgán na štyri?" "A je to vodorovne alebo zvislo?" "Vodorovne." "Tak to bude HUBA."

Jeden policajt hovorí druhému: "Ty, neuveríš, čo som včera videl. Slepý chlap si čítal časopis." "Ale nevrav, určite si iba pozeral obrázky."

Stretnú sa dvaja policajti a jeden hovorí druhému: "Bol som včera u doktora na zistenie otcovstva. Predstav si, bral mi krv, ale neviem prečo z prsta?!"


1 2 3 4 5 6 7 8