SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O policajtoch

Príde policajtov syn domov a vraví otcovi: Tatko, v škole mi vraveli, aby som šiel do osobitnej školy. Policajt vypne hruď: Nooo, synu, keď na to máš, tak študuj, študuj...

Do policajného zboru prijali nového policajta. Pred nástupom do služby si ho predvolal náčelník. Hlavne si zapamätaj, že strieľať do ľudí je u nás zakázané! A v ktorých mesiacoch?

Viete, prečo policajti nosia pištoľ? Aby sa mohli brániť, keď ich niečo napadne.


V bratislavskej nemocnici stavajú nový pavilón pre policajtov. Kruhový, vnútri okolo steny je len chodník a nič viac. Pacienti budú chodiť dookola a zdraviť. Až sa uzdravia.

Taxikár je vypočúvaný na polícii. "Máme dokázané, že ste boli v bezprostrednej blízkosti v čase, keď niekoľko výtržníkov bilo policajta. Prečo ste sa nečinne prizerali?" "To je ťažké, ja nemám nič proti policajtom."

Prečo majú policajti v aute chladničku? Aby zachovali chladnú hlavu.

Policajt zastaví auto a hovorí: Prosím si váš vodičský preukaz. A vodič na to: Ja naozaj nechápem, ako to máte v tom vašom systéme vymyslené. Veď pred chvíľou mi ho váš kolega zobral.

Viete prečo nosia policajti čiapky? Lebo každý záchod má poklop.

Vyplňuje policajt krížovku a zrazu sa obráti na kolegu a pýta sa: "Ako sa povie ženský pohlavný orgán na štyri písmená?" Kolega sa zamyslí a pýta sa: "Vodorovne alebo zvislo?" "Vodorovne" hovorí policajt. "No tak to sú ústa" odpovie kolega.

Viete, prečo nosia policajti vždy pri sebe nožík? Aby mohli zlodejom odrezať cestu.

Do policajného zboru prijali nového policajta. Pred nástupom do služby si ho predvolal náčelník. "Hlavne si zapamätaj, že strieľať do ľudí je u nás zakázané!" "A v ktorých mesiacoch?"

Policajt našiel na ceste tuleňa, tak ho zobral na policajnú stanicu a šéfovi podá o tom hlásenie. Šéf mu na to: "Zoberte ho do ZOO!" Na druhý deň policajt príde s tuleňom znova na stanicu, šéf sa ho pýta: "Čo ty zase s tým tuleňom?" "Dnes ideme do kina!"


Hovorí policajt kolegovi: "Včera som kúpil záchodovú kefu." "No a, aká je?" "Toaletný papier bol lepší."

Policajti nájdu tri granáty. Jeden z nich si ich začne hádzať v ruke. Jeho kolega mu hovorí, aby prestal lebo mu jeden z nich buchne. On na to: "Nevadí, povieme, že sme našli len dva."

Cestná kontrola. Policajt stojí so šoférom pred autom a hovorí: "Pán vodič, nesvieti vám heligón!" "Mysleli ste halogén, nie?" "Nie ste vy nejaký suvenír?"


1 2 3 4 5 6 7 8