SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O policajtoch

Vodič preváža pápeža v limuzíne po diaľnici. „Mohli by ste ísť rýchlejšie?“ pýta sa pápež. „Nie, dodržujem predpisy,“ odpovie vodič. Pri najbližšom odpočívadle sa vymenia. A tak pápež uháňa 180 po diaľnici a zastaví ho policajt. Pápež stiahne okienko, policajt beží k poručíkovi a vraví: „Zastavil som dôležitú osobu.“ „Ako veľmi dôležitú? Dôležitejšiu než ja?“ „Áno.“ „Dôležitejšiu než veliteľ?“ „Áno.“ „Dôležitejšiu než minister?“ „Áno.“ „Dôležitejšiu než prezident?“ „Áno.“ „Do kelu, tak koho ste zastavili?“ „To neviem, ale šoféra mu robí sám pápež.“

Viete, prečo keď idú dvaja policajti po chodníku, ten služobne mladší ide popri stene? Aby sa oťukal.

Pred pomocnou školou stojí veľa policajných áut. Čím to je?? No buď majú rodičovské, alebo stretávku.


Sekretárka oznamuje americkému bankárovi: "Je tu nejaký pán a hovorí, že sa chcel dozvedieť niečo o tajomstvách vašich úspechov..." "A je to novinár, alebo niekto od polície?"

Majiteľ obchodu s liehovinami v Paríži telefonuje v noci na políciu: "Rýchlo príďte, niekto mi vykradol obchod!" Komisár vyslal stíhaciu skupinu. Za pol hodiny vedúci skupiny podáva správu vysielačkou: "Už sme ich chytili. Boli to nejakí mládenci..." "Gratulujem", chváli ho komisár. "Ako to, že sa vám ich podarilo tak rýchlo chytiť?" "To viete, utekali po štyroch..."

Príslušník polície zastaví vodiča začiatočníka: "Nevideli ste značku? Po tejto ceste sa jazdí len jedným smerom!" "No a čo?" ohradí sa vodič. "Ja hádam idem dvoma smermi?"

Americký policajt vypočúva zlodeja: "Prečo ste sa vlúpali do tej istej samoobsluhy dvakrát?" "Vyprovokovala ma tabuľka s nápisom: Vstúp. Neodídeš s prázdnymi rukami!"

Horí policajná stanica, všetci policajti vyjdú na strechu. Prídu hasiči rozprestrú plachtu a vravia skáčte, ide prví policajt, a hasiči... hmmm ten mi minule dal pokutu, šup, plachtu dajú preč. Jeden mŕtvy, ide druhy aha tento mi minule dal papuču na auto, skočí, šup plachtu zasa dajú preč. Druhy mŕtvy. Ide generál, vytiahne pištoľ a vraví "Ha, ha, ha Vy ma neoseriete! Natiahnite plachtu a meter od nej!".

Prečo plače policajtov syn na lúke? Vykopal si jamu a nemôže si ju vziať domov.

Araňa išla na políciu podať oznámenie, že ju Dežo znásilnil a zbil. Policajt na to, že treba spraviť rekonštrukciu. Tak s Araňou došiel do parku, ona mu ukázala, kde sa to stalo. Policajt ju znásilnil a hovorí: Araňa, klamala si, že ťa Dežo potom zbil. Neklamala! Zbil ma tamto pod tým stromom, hneď ako som mu povedala, že mám syfilis.

Ležia dvaja policajti na koľajniciach a smutne sa pozerajú, ako im práve vlak prešiel nohy. Jeden vyčíta druhému: Debil, ja som ti vravel, že to nehúkala sova!!!

Prečo jazdí na motorke vždy iba jeden policajt? Lebo keď sú dvaja, nevedia sa dohodnúť, kto bude sedieť pri okne.


Pán policajt, je táto ulica bezpečná? Samozrejme, keby nebola, tak by som tu nebol.

Prečo nosia policajti čiapky? Pretože každý hajzel musí mať poklop.

Policajný riaditeľ dostal na stôl hlásenie: Z továrne na parochne ukradli metrák vlasov. Policajti teraz prečesávajú celé okolie.


1 2 3 4 5 6 7 8