SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Ostatné SMS

Ideálny muž je človek, ktorého som nikdy nespoznala.

Ak budeš večer pri mesiačiku stáť a hviezdičky na nebi počítať, zavi sa poriadne do kožucha, aby si nedostala zápal stredného ucha.

Je krásne vidieť dieťa loziť po tráve, ale len do doby, kým ju nezačne fajčiť.


Haló, linka dôvery? Znásilnil ma pekný mladý muž. Mám to oznámiť na polícii, alebo sa mám tešiť sama?

Si tá najkrajšia žena na svete. Milujem Ťa! Mám na teba chuť. Si moja jediná, moja jediná láska. Posielam Ti pozdrav! Čoskoro budem u teba. Tvoja kvapavka.

Sedí mucha na kameni, zamrznutá je tam v tieni. Zahreje ju pohľad teplý, bude ona ako v svetri. Lietať sa jej ale nechce, niečo si len stále repce. Na jej sprostú narážku použijem podrážku. Botaska je veru krutá, už si mucha nezalieta.

Milá slečna. Nachádzam sa tesne vo vašej blízkosti a musím vám povedať, že to, na čo práve myslíte, by som vám s radosťou splnil aj ja, ale bohužiaľ, nie je to možné. Anjel strážny.

Muži sú ako káva, najprv ťa vzrušia a potom ti ničia nervy.

Vážený priateľ, navštív prosím svojho lekára, lebo sa obávam o tvoje zdravie. Zrejme ti chýba vápnik. Už rok spávam s tvojou ženou a vôbec ti nerastú parohy.

Panebože daj, aby moja žena nebola chorá, to radšej ja. Nedaj, aby bola nešťastná, to radšej ja. Daj, aby neovdovela, to radšej ja.

Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od husieľ, ako na rukách desať od roboty.

Miesto rannej rozcvičky... nastrúhaj si mrkvičky!


Kľudne si daj ešte jedno pivko. Tvoj sused.

Vyše kolien, niže pása, kúsok mäsa hompáľa sa... Tvoja ruka.

Bez lásky nie sú koláče.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13