SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Ostatné SMS

"Som tvoje áno, som tvoje nie, som tvoje šťastie aj trápenie, chvíľu som Slnko a chvíľu dážď, ak po mne túžiš, tak tu ma máš."

S jediným pravým mužom v našom živote, na ktorého stále tak úpenlivo čakáme, je to isté ako s láskou na prvý pohľad. Tiež na ňu veríme len vtedy, keď sa hovorí o topánkach.

Krása je... Tajný úsmev Boha. Nad tým, že sa to podarilo.


Rozlúčka so školou je ako rozlúčka s láskou. Kedykoľvek pôjdeš okolo nej, ale už nikdy nebude patriť tebe.

Rozum a srdce sú ako presýpacie hodiny. Keď sa jedno naplní, druhé sa vyprázdni.

Ak hľadáš muža, ktorý je sebavedomý, múdry, vtipný, sexi, nežný a romantický... tak choď do kina.

Nieje hanbou nevedieť, ale hanbou je nechcieť sa naučiť.

Ak chceš ľúbiť ľúb, ak chceš klamať klam ale nikdy nerob oboje naraz.

Jednostranná láska je krajšia ako žiadna, ale ten čo strašne ľúbi sa stým po rokoch vyrovná so smútkom v srdci, ale zároveň sa teší, že ten druhý je šťastný.

Život je plný ciest a chodníčkov, je len na nás ktorou sa dáme. Na každej ceste stretneme šťastie, ktoré snami pôjdeme k tej ďalšej cestičke, kde nás raní.

Nikdy neplač pre nesplnený sen, lebo všetko sa raz napraví a ak nie, jedného dňa stretneš naozajstne šťastie. Ani ja už plakať nebudem, srdiečko moje.

Keď napíšeš, že napíšeš, tak napíš a nepíš, že napíšeš, keď nenapíšeš. To ja keď napíšem, že napíšem, tak napíšem a nepíšem, že napíšem, keď nenapíšem. Pa a napíš.


Usiluj sa, aby si mal to, čo miluješ, inak budeš nútený milovať to, čo máš.

Sú dni, ktoré preplačeš, sú rozprávky, ktorým uveríš, sú priatelia, ktorí sa stratia, nie sú však časy, ktoré sa vrátia.

Žena mnoho rokov pracuje na tom, aby sa jej muž po svadbe zmenil. Potom mu vyčíta, že už nie je tým mužom, za ktorého sa vydávala.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13