SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Novoročné SMS

Posledné minúty starého roku pomaly sa krátia, bublinky v šampuse nedočkavo šantia. Čo nás tam po starom - nový bude lepší, prežite ho v zdraví, v pokoji a šťastí.

Prajem Ti v roku 20XX veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, vtipné príhody, života výhody a plnú náruč lásky.

Ešte chvíľu, už to príde, starý rok sa s novým zíde. Veľa šťastia, zdravia, lásky, nech Vám prinesie rok krásny.


Dnes na liste v kalendári prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom pripájam sa k vinšovníkom a prajem Vám v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Ďalší nový rok je tu zas o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný Nový rok.

Hviezda na nebi svieti a deň za dnom letí. Do konca roka je už len krok, tak Ti želám šťastný a krásny Novy rok.

Chcete sa na Silvestra pobaviť? Chcete byť veselí a pekne šťastný? Sme tu pre Vás. Kat a jeho pomocníci.

Až vás studený pot po tele zamrazí, či žeravá petarda zadok rozrazí a budete svätých okolo počuť hrať, tak vám bude šťastie neskoro priať.Preto zavčasu PF 20XX.

Vianoce sú v prdeli, Silvester sa blíži, ktoré dievča predo mnou svoje nohy skríži. Ja som preds Nový rok, privítať ma musíš, aj keď neviem na čo v tejto chvíli myslíš. Váš Nový rok...

Môžme mať 1000 prianí, túžob a snov, ale iba šťastie, láska a priateľstvo dáva svetlo naším dňom. To všetko a omnoho viac na Nový rok Vám chcem priať.


Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku praje...

Krásny a veselý Silvester, do Nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania praje...


1 2 3 4