SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Novoročné SMS

Šťastný Nový rok a s ním do života nový krok.

Nech všetko, čo bolo pre teba v minulom roku najlepším, je v novom roku tým najhorším.

ΩΩΩΩΩΩΩΩ toto je osem sobov sv. Mikuláša, ktoré vidíte zo zadu. Pošlite tuto SMS ôsmim ľuďom, lebo inak začnú srať a budete mať posratý celý rok 20XX.


Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré - a šťastný Nový rok!

V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň Váš krok.

Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky.

Všade znie ozvena tajomného ticha, odniekiaľ z tmy mráz do okien dýcha. Sviečka i prskavka v našich očiach žiari, prišiel čas otočiť list v kalendári. Nový rok.

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme. Sú lásky, ktoré nezískame. Sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. PF 20XX želá...

Starý rok sa lúči a nový sa rodí, takto rok, čo rok na tomto svete chodí. Je už starým zvykom v tejto vzácnej chvíli, želať si navzájom mnoho zdravia, sily A hlavne nech pokoj, láska vládne svetom želáme vám všetkým, dospelým i deťom.


7 úspešných dní v každom týždni, 52 týždňov naplnených láskou, 12 mesiacov pevného zdravia a šťastie po celý rok 20XX.

Tohto roku na začiatku máme k Bohu prosbu krátku: Nech sa Vám dni šťastia množia, nech Vás chráni ruka Božia!

Nech zvony zvonia a srdcia plesajú, nech sviece horia a čaše štrngajú. Teraz, keď ku láske je len krok, želám Ti šťastný Nový rok.


1 2 3 4