SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Novoročné SMS

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Šťastný Nový rok.

Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva Ti prinesie. Dáš si glga, príde slina, nadrbeš sa ako sviňa. PF 20XX.

Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom.


V novom roku všetko naj, všetko, po čom túžiš, maj, šťastie, úspech, lásku aj smiech, niekedy aj kľud, no a hlavne po celý rok v dobrom zdraví buď!

Šťastné a veselé ukončenie starého roku. Nový nech ti začne plynúť ako čistá voda zo studničky, plná zdravia, lásky, pokoja a nech ti jej prameň nikdy nevyschne.

Prajem Vám do nového roku to, čo človek najviac potrebuje - zdravie, to čo márne hľadá - šťastie a to, čo mu najviac chýba - lásku.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane počas celého roku praje...

Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku praje...

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody. To všetko praje...

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Letí striga na metle, nadrbaná vo vetre. Spitá z vodky, piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný Nový rok.

Šťastie nech sa na teba znesie ako vločky snehu, nový rok nech prinesie ti zdravie, lásku, nehu.


Všetko najlepšie do Nového roku, veľa šťastia, zdravia, lásky a skoré splnenie aj tých najtajnejších snov a túžob.

Krásny a šťastný Nový rok, nech Vám trvá celý rok.

Nech nový rok splní tvoje tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa ťa stránia.


1 2 3 4