SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

SMS na narodeniny

Do roka je veľa dní, do týždňa len sedem, ale takých ako dnes, taký je len jeden. Všetko najlepšie k narodeninám.

Aký darček na narodeniny? Čokoládu či kvetinky. Radšej SMS-ka krátka bez obalu, bez pozlátka. Prifarbená maličkou sladkou pusou na líčko.

Popriať šťastie, slnko v duši, to sa k sviatku ozaj sluší. Nech je aj telo zdravé, preto si treba pripiť na oslave. Všetko najlepšie.


Najkrajšie moje prianie k Tebe ako meteorit letí, nech poskladá Ti z lásky,zdravia, šťastia tie najkrajšie vety. Všetko najlepšie k narodeninám.

Viem že kvety dnes patria tebe preto ich v duchu kladiem na tvoj stol, nech každý lupienok blahoželá Ti aby tvoj život šťastný bol.

Milí XXX lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlik úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a cely vesmír lásky Ti k narodeninám praje...

Maj vždy zdravia cele hory, šťastia ako kvapiek v mori, lásky nech ti toľko patri ako snehu máju Tatry. Všetko naj k narodeninám praje...

Krásnou kyticou je vhodné dnes priať, aspoň maličkú radosť k sviatku dať. Všetko najlepšie, zdravie šťastie a rodinnú pohodu z celého srdca praje...

Nech je tvoj život ako násobilka, ktorá násobí radosť, delí starosť, umocňuje lásku, odmocňuje nenávisť a všetko dobré do hromady spočíta. Všetko najlepšie.

Pošepkal mi malý škriatok, že máš dneska pekný sviatok, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrí tebe len. Prajem ti teda zdravia, šťastia hromadu, a vždycky dobrú náladu.

Táto sms musí prejsť dlhou cestou, cez veľa čísel, aby ťa našla a povedala ti, že je na svete niekto, čo práve myslí na teba a praje ti to, čo človek najviac potrebuje: zdravie, to čo človek márne hľadá: šťastie, lásku a pochopenie. Všetko najlepšie.

Prajem ti šišky, ktoré ti vyčarujú úsmev, prajem ti pytlik, ktorý nech máš stále plný, prajem ti bongo, čo zahreje ti telo, prajem ti péčko, čo spaľuje telo, prajem ti kamarátov, ktorý nech vždy stoja pri tebe, prajem ti veľa zdravia, šťastia a veľa THC krvných buniek. Všetko najlepšie


XX rokov XX ruží, dnes nech ti zdravie slúži, nech sa ti splní každé želanie.

Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starostí žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky a k narodeninám Ti posielam Veľkú pusu.

Oči šťastia nech ti žiaria cestou tvojho života nech nikdy neposnaž čo je žiaľ a samota. Všetko naj k narodeninám praje...


1 2 3 4 5