SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

SMS na narodeniny

Vyvaruj sa rán, čo sa dlho hoja. Miluj ľudí, čo za to stoja. Dosiahni v živote všetko čo chceš a ži tak nech nikdy nič neoľutuješ. Všetko najlepšie ti želá...

Keď ráno skončil sen a nastal tvojich narodenín deň, keď priatelia Ti ruku stískajú a šťastnú budúcnosť želajú, aj ja sa k nim pripájam a pusu na líčko posielam.

Pred XX rokmi si prišiel na svet. Vyzeral si ako malý kvet. Aj dnes, keď si väčší, všetci sa z teba tešia. No radšej k veci, nebudú to už dlhé keci. Všetko najlepšie k narodeninám praje...


Ľudia si prajú všeličo, no ja ti prajem iba to. Nech ti je krásny sen skutočnosťou a boľavá skutočnosť snom. Veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti a hlavne pohlavnej sviežosti.

Vinšujem Ti všetky vinše, namojveru neviem inšie...

Keby Ti každý dal tridsať bozkov, asi to nezvládneš a padneš pod stôl. Dáme Ti po jednom, no budú sladké. Budú aj horúce, ale nie krátke. Ved tridsať rokov máš.

Keď život sa Ti bude najsmutnejším zdať, keď život Ťa bude more sĺz stáť, keď bolesť v srdci budeš mať, nezabudni, že v diaľke máš niekoho, kto bude pri tebe stáť.

Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín, veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá, veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti, úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.

Veľa ďalších rokov, veľa šťastných krokov, veľa dobrých vecí, želáme Ti všetci.

Ži tak, aby žiť za to stálo. Prajem Ti všetko, čo Ti môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať a nech Ťa má niekto moc moc rád.

Prajem Ti veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa šťastia, lebo je krásne, veľa lásky, lebo je jej málo a všetko naj.

Tak ti prajem na tvoj sviatok, veľa dobrých kamarátok, ešte lepších milovníkov, plný stolík štamperlíkov. Uži si to jak sa patrí, smej sa za dve, chľastaj za tri!


Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám, preto Ti túto sms posielam. Veľa šťastia, žiadne vrásky, ďalšie roky plné lásky a s úsmevom na tvári, nech sa Ti všetko vydarí.

Dobré sú ruže, trne sú zle. Záhradou života každý z nás ide. Varuj sa rán, čo sa dlho hoja, miluj ľudí, čo za to stoja. Buď šťastná/ý, rob to čo chceš. Ži tak, nech nikdy neľutuješ.

Nech cesta tvojho života je vystlaná ružami, nech tvoje mladé srdce zlý osud nezmení, nech splnia sa ti vždy tvoje želania, nech tvoje oči nikdy sa slzami neskalia.


1 2 3 4 5