SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

SMS na narodeniny

K dnešným narodeninám Ti hlavne želám, aby budúci rok tvojho krásneho života bol ešte krajší a zaujímavejší ako bol tento. Všetko krásne praje...

Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku šťastie len. Pomoc rukou po ruke dat, prijať ich s láskou a s láskou aj dať. Rád nech ta má každý, nie iba dnes ale navždy.

Príliš dlhé prípitky zabaľme do servítky. Načo nudné slová, o rok sme tu znova.


Dobré vínko, lacné dary, nech sa Ti vždy dobre darí.

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

Prajem Ti šťastie, prajem Ti zdravie, nech Ti láska nikdy nezhrdzavie.

Veľa šťastia, veľa lásky, do postele dve čiernovlásky.

Zaželať Ti šťastie? Na to máš právo. Želať Ti priateľov? Tých nemáš málo. Preto ti zaželám čo iným chyba, nech život Ti ďa všetko krásne, čo v sebe skrýva.

Zaželať ti radosť? To by bolo málo. Zaželať ti krasu? Ved jej nemáš málo. Zaželať ti šťastie? Načo, ved ho nájdeš aj sam. Tak ti želám, čo všetkým chyba, nech ti život dá to, čo v sebe skrýva. Krásne narodeniny.

Nech kvitne úsmev, žiari očí jas, nech zdravie z tela sa nestráca, kým bije srdce spoznaj žitia kras, to tajomstvo, čo jediné sa vypláca.

Čo Ti priať a koľko? Buď šťastný len toľko!

Dnes krásny sviatok máš, krásnych XX rokov života užívaš. Život ti dal všetko čo dať mal, niekto ťa opustil, niekto zas oklamal. No pred tebou je ešte života púť, na ktorej ti (meno) prajem šťastný buď.


Veľa ďalších rokov, veľa šťastných krokov, veľa dobrých vecí, želáme Ti všetci.

Pevné zdravie, veľa lásky, spokojnosť a pohodu, šťastný život bez starostí a vždy dobrú náladu. Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám.

Vôňa kvetov v diaľ sa šíri, jedno prianie v srdci mám, aby si bol navždy šťastný a nepoznal lásky klam.


1 2 3 4 5