SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O mužoch

V kaviarni sedí hosť od obeda do neskorého večera pri malom pive. Nakoniec privolá hlavného: Platím! Nemusíte, hovorí hlavný, to je už premlčané.

Prídu dvaja chlapi do reštaurácie a začnú jesť svoje jedlo.Príde k nim obsluha a hovorí im: Tu nemôžete konzumovať svoje jedlo. Chlapi sa na seba nechápavo pozrú a po chvíli si vymenia jedlo.

Dekan: Študent, prečo ste sa rozhodli študovať práve na našej fakulte? Študent: Ale otec! Nechaj si tie hlúpe otázky!


Dcérenka sa pýta mamičky: Maminka aj ty si si želala princa na koni? Maminka odpovedá: Áno dcérenka, ale žiaľ prišiel len ten kôň.

Hosť vraví čašníkovi: Pán hlavný, prosím vás, nedalo by sa dopiecť to kurča? Vám sa zdá nedopečené? Čo ja viem, len my z taniera vyzobáva ryžu.

Muž príde večer do baru a vypýta si drink. Na ex ho stiahne a povzdichne si: "Tak toto nevysvetlím!". Vypýta si ďalší, vypije ho a znova si povzdychne: "Tak toto nevysvetlím!". Keď to zopakoval aj tretí krát, barman to už ďalej nevydržal a chcel vedieť o čom ten muž stále rozpráva. Muž začne vysvetlovať: " Bol som doma a išiel som do stajne že podojím našu kravu. Ale ako som si k nej sadol, tá potvora ma kopla. Tak som našiel špagát a priviazal som jej kopyto k stĺpu. Sadol som k nej späť a tá potvora ma kopla druhým kopytom. Znova som našiel špagát a priviazal som jej k stĺpu aj druhé kopyto. Opäť som si k nej sadol a tá potvora ma šlahla do tváre chvostom. Špagát som už nenašiel, tak som si vytiahol opasok z nohavíc a priviazal som jej chvost dohora k trámu. Ako som tam stál za kravou, nemal som opasok v gatiach, spadli mi a vtedy vošla moja žena! - Tak toto nevysvetlím!

Viete prečo muži majú chlpy medzi nohami??? Aby mohli frajerku zahriať.

Kedy muž otvori žene dvere na aute? 1.Keď ma nove auto. 2.Keď ma novu ženu.

Pán Mrkvička, prečo sa chcete s manželkou rozviesť? Nó, pretože mi sexuálne nevyhovuje. To je, ale blbec, ozve sa z nabitej sály, všetkým vyhovuje, len jemu nie!

Pane, kúpte snežienky pre svoju manželku. Nemám manželku! Tak kúpte snežienky pre svoju milú. Nemám žiadnu milú! Tak si ich kúpte len tak pre radosť, že máte tak šťastný, spokojný život.

Väzňa majúceho na nohách reťaze so závažím prišla navštíviť jeho milá: Tak a teraz máš najväčšie gule v dedine.

Viete čo majú spoločné muž a šampón? Obidvaja sú na HLAVU!


Viete prečo sa muži škrabú medzi nohami? Aby si ženy mysleli, že tam niečo majú.

Ide blázon po meste zo zubnou kefkou na vodítku. Ide okolo riaditeľ blázinca nechce sa zahanbiť a tak povie: poslúcha? Blázon nato: ale ti debil veď to je zubná kefka. Riaditeľ zahanbene odíde. Keď bol riaditeľ už ďaleko blázon povie: ale sme ho dostali Dunčo čo?

Viete čo sa postavy ako prve keď si chlap ľahne do postele? Rohy na vankúši.


1 2 3 4 5