SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O mužoch

Pán Novák vraví susedovi: Toho roku bude veru krutá zima... Vážne? Ako to viete? Moja žena chcela na Vianoce kožuch a nedostane ho!

Pán Novák sa vyzvedá: Kam sa tak ponáhľate s tou sekerou, pán sused? Ale, dcéra sa zoznámila s jedným neotesancom!

Muž si pozerá erotický časopis a naraz vojde jeho žena do kuchyne (za ním). Ona vraví: "Čo ti ostane, keď si odmyslíš tie prsia, zadok, boky?" On na to: "No predsa ty"


Miláčik môžem ísť na ryby? No, nikto ťa tu za parohy nedrží.

Čo značia obrúčky na svadobnej torte? Začiatočné skóre 0:0

Dvaja sa rozprávajú: Predstav si, moja žena bola na operácii tváre a ja som jej daroval kožu zo svojho zadku. To muselo bolieť! To hej! Ale keď vidím, ako ju svokra bozkáva na líce...

Muž číta noviny a po chvíli hovorí: Závidím tým Mohamedánom. Tu píšu, že môžu mať aj štyri ženy. Žena sa na neho pozrie a prehodí: Veď ty si slabý aj ako katolík

Muž raz v bare uvidí ženu, ktorá sa mu veľmi zapáči. Ale keďže je už dosť starý a ešte panic nevie ako by sa jej prihovoril, a tak si dá radšej pohárik. Keď vypije 6 pohárik vidí, že žena sa postavila a ide na záchod povie si: Teraz alebo nikdy. Postaví sa pred dvere a čaká, rozmýšľa, čo by jej povedal. Zrazu sa žena objaví to dverách a on na ňu: srala si?

Manželka hovorí manželovi: Tamten muž tvrdí, že ste blízka rodina. Ale, veď to je úplný idiot! No,možno má aj iné dôkazy.

Boháč nemá čo robiť, tak ide na ryby. Chytí zlatú rybku. Rybka pozerá, nič nehovorí. Boháč premýšľa a potom vraví: Tak hovor, čo by si chcela?

Riaditeľ hladká prsia svojej sekretárke a vzdychne: Ach, milá slečna, keby ste mali aspoň polovicu z toho v hlave.

Vidíš to okno na piatom poschodí vľavo? Boli časy, keď som tam každý deň posielal tisíc bozkov. A čo, rozišli ste sa? Teraz, tam každý mesiac posielam tisíc korún!


Jano dáva Ferovi hádanku: Vieš, čo je to manželské súžitie? To neviem.... To keď sa v mladosti oženíš a potom zvyšok života sa sužuješ.

Prečo má tak veľa mužov veľké brucho od piva? Aspoň má ten malý trpaslík strechu nad hlavou.

Najprv Boh stvoril muža a potom dostal lepši nápad: Stvoriť aj ženu!


1 2 3 4 5