SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O mužoch

Chlapi sú ako autá... Že prečo? Ak si nedáte pozor, skončíte pod nimi.

Inzerát: Vymením chlapa s postavením, za chlapa s postaveným!

Muž príde večer do baru a vypýta si drink. Na ex ho stiahne a povzdichne si: "Tak toto nevysvetlím!". Vypýta si ďalší, vypije ho a znova si povzdychne: "Tak toto nevysvetlím!". Keď to zopakoval aj tretí krát, barman to už ďalej nevydržal a chcel vedieť o čom ten muž stále rozpráva. Muž začne vysvetlovať: " Bol som doma a išiel som do stajne že podojím našu kravu. Ale ako som si k nej sadol, tá potvora ma kopla. Tak som našiel špagát a priviazal som jej kopyto k stĺpu. Sadol som k nej späť a tá potvora ma kopla druhým kopytom. Znova som našiel špagát a priviazal som jej k stĺpu aj druhé kopyto. Opäť som si k nej sadol a tá potvora ma šľahla do tváre chvostom. Špagát som už nenašiel, tak som si vytiahol opasok z nohavíc a priviazal som jej chvost dohora k trámu. Ako som tam stál za kravou, nemal som opasok v gatiach, spadli mi a vtedy vošla moja žena! - Tak toto nevysvetlím!!!."


Rozprávajú sa dvaja susedia: Jano, prečo o svojej žene rozširuješ, že je ako kraslica? Pretože je dutá a zmaľovaná!

Muž odprevadil ženu do kúpeľov, stretne ho priateľ. Prečo máš ruky čierne? Objímal som od šťastia lokomotívu.

Do kupé príde starší pán, kde bola aj iná cestujúca. Po pol hodine mu povie: Prosím vás, pozapínajte si nohavice, veď vám aj kúsok vidno. Ale, pani, aký kúsok, veď je to celý.

Muž je úspešný vtedy, keď dokáže zarobiť viac, než stihne jeho žena minúť. Žena je úspešná, ak takého muža nájde.

Ubiedený chlap s igelitkou, stojí pred obchodom s potravinami, keď ide okolo veľmi pôvabná slečna v minisukienke. Pozerá na ňu a v mysli sa mu naháňajú sexi myšlienky. Sám pre seba si hovorí: Moje biologické ja mi hovorí: Choď za ňou a pomiluj ju! Moje občianske ja mi však hovorí: Kúp jogurty, deti čakajú!

Slečna, môžem si k vám prisadnúť? Ukážte peňaženku a možno si budete môcť aj priľahnúť!

Muži sa v láske správajú ako v reštaurácii. Objednajú si a potom sa pozerajú na susedný stôl.

Počítačová konzultantka pomáha pracovníkovi nastaviť počítač a spýta sa ho aké chce heslo. Pracovník ju chce priviesť do pomykova a odpovie: „PENIS.“ S pracovníčkou to však nič nespraví a heslo zadá. Počítač odpovie: "Pre nedostatočnú dĺžku zadajte prosím iné heslo."

Keď dal Henrich VIII. popraviť svoju manželku Annu Boleynovú, začal sa uchádzať o ruku mladej a pôvabnej princeznej z Milána. Tá mu však odkázala: Prijala by som vašu ponuku, keby som mala dve hlavy.


V autobuse je veľký nával. Pekný mládenec stojí pritlačený na mladú ženu. Tá sa zrazu obráti a rozčúlene vraví: Čo chcete odo mňa, mladý muž? Nič. Tak prečo zaberáte miesto inému?

Nemeckého chemika a fyzika Franza Acharda sa raz v spoločnosti spýtali, kedy má ženy najradšej. Achard odvetil: Keď sa bozkávajú. Lebo vtedy musia mlčať.

Miláčik, budeš ma ľúbiť aj keď budem staršia a škaredšia? Áno..., ale ty môžeš byť len staršia.


1 2 3 4 5