SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

SMS na meniny

Prajem ti všetko, čo môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech ťa má niekto veľmi rád. Prajem ti rozum, čo v núdzi poradí,ruku čo v žiali pohladí a hlavne priateľa, čo nikdy nezradí.

Do rúk ti vkladám ružičku, nech poteší ti dušičku. Dnes zapriať by som ti chcel, zdravia, šťastia, lásky veľa, veľa. Starosť nech sa všetka zruší, nech nastane ti pokoj v duši. Láska nech ta stále hreje, nech ti nikdy smutno nieje. Všetko naj.

Šampanské si nalejeme a meniny oslávime. K Tvojmu sviatku všetko naj, nech na zemi máš len raj. Na ľudí sa nehnevaj, života si užívaj. To Ti zo srdca praje...


Nech ťa život po šťastných cestách unáša, každý deň nech radosť a pohodu prináša a každá chvíľa nech spokojnosťou hreje, to želám k meninám Tvojim milým.

K meninám Vám želáme veľa šťastia, zdravia, nech Vás všetci nepriatelia miesto sporov zdravia, správnu duše pohodu, dobré vínko, nie vodu, vtáčie spevy, krásne kvety, dobré jedlá bez diéty, veľa krásnych spevu tónov, radosť z práce, šťastný domov.

Tvoj život nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí, nech Ťa láska ráno budí. Nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko po čom túžiš.

Láska je kvietok, ktorý v poli rastie. Ten, kto ho odtrhne má veľké šťastie. Ja ten kvietok zo srdca Ti dám a prajem Ti všetko najlepšie k meninám.

K tvojim narodeninám ti želám všetko, všetko zlé …aby ta obchádzalo a aby sa ti už nikdy nepostavil... zlý človek do cesty.

Miesto kvetu vo váze, sex, chlapov a peniaze. Na každý deň kvôli srande, aspoň jedno malé rande. Na každú noc miesto spania, 10 hodín milovania. Všetko naj k meninám.

Nech Tvoje srdce nepocíti nikdy lásky klam, to Ti prajeme k dnešným meninám.

Vysoko si cením, že sa môžem na deň menín, ako býva dobrým zvykom, pridať k tvojim vinšovníkom.

Na meniny na tvoj noštek posielam Ti sladký božtek. Aby sa ti dobre žilo, po čom túžiš, vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník, nech pri Tebe stojí anjelik.


Meno dnes sa tvoje slávi, nech si dlho pekný, zdravý, to ti želám v tejto správe, ved na teba myslím práve.

Už je k sviatku Tvojho mena vinšovačka pripravená. Krásne slová, krásne dary, nech sa Ti vždy dobre darí. V láske, šťastí život uži, zdravie stále nech Ti slúži.

Nie je nutné byť prvým v rade tých, ktorí Ti prišli šťastie priať. Dôležité je mať Ťa v srdci a mať Ťa rád. Všetko najkrajšie k meninám prajem.


1 2 3 4 5 6