SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

SMS na meniny

Hádam je ti celkom jasné, že ti želám všetko krásne, veľa zdravia, šťastíčka, sladké bozky na líčka.

K Tvojim dnešným meninám, želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza.

Nech Ti život splní všetky tvoje nádeje, nech sa šťastie na teba denne usmeje, nech nikdy nepoznáš bolesť ani klam, to všetko ti prajem k dnešným meninám!


Tvoje meno je v kalendári, tak nech sa Ti vždy všetko darí. Pekný kvietok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa to Ti dnes zo srdca želám.

Nech ruže na ceste sypú sa, nech každé tvoje želanie splní sa. Všetko najlepšie.

Dnes je sviatok tvojho mena, nech je fľaša otvorená, nech sa víno leje potokom, nech ťa láska sprevádza životom.

Všetko najlepšie k Tvojim meninám, dnes z lásky ti kytičku posielam. Posielam ti aj úsmev krehký, maličký, a s ním aj tisíc bozkov do krabičky.

K meninám sa všeličo želá, dobré, pekné, ba i veľa, no ja ti chcem zo srdca len priať, aby si sa mohol/mohla v živote len smiať, zdravie, šťastie, lásku a usmiatu tvar, pre teba len ten najkrajší dar.

Pošepkal mi mali škriatok ze mas dneska pekný sviatok, tak ti teda zaželám všetko naj k tvojim dnešným meninám.

Nech láska sprevádza Ťa svetom, nech Tvoj úsmev podobá sa kvetom, nech sa Ti splní každý sen, len to Ti k meninám popriať chcem.

Veľa úsmevu na tvári, slniečka, čo Ťa rozžiari, ružu do ruky, v koláčoch veľa múky, do vrecka peniažky, tvár bez vyrážky, perfektného chlapa, na topánkach málo blata, ku káve sladký keks a hlavne kvalitný... život.

K meninám Ti prajem takú ženskú, ktorá by ta počúvala, žeby dobré kozy... telo mala, žeby sa vášnivo bozkávala, žeby ťa milovala, k tomu ferari na lúke, peňazí v ruke.


Nie som žiadny básnik, čo píše básne, nie som ani maliar, ktorý maľuje krásne, som len človek, ktorý ta má rád, a chce ti zdravie, šťastie, lásku zaželať. Všetko najlepšie praje...

Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku šťastie len. Pomoc rukou po ruke dať, prijať ich s láskou a s láskou aj dat. Rád nech ta má každý, nie iba dnes ale navždy.

Prajem Ti to, čo človek najviac potrebuje - zdravie, to, čo človek márne hľadá - šťastie, a to, bez čoho sa nedá žít - lásku.


1 2 3 4 5 6