SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

SMS na meniny

Dnes meniny máš a preto túto sms dostávaš. Želám Ti len všetko naj, aby tvoj život bol so mnou raj a bezo mňa zničený háj. Tak všetko naj ti želá...

Meninovo, meninovejšie, Ti meninujem k tvojim dnešným meninám. Veľa zdravia, šťastia, ale hlavne veľa lásočky.

Blahoželám hneď tak z rána, hurá dnes je XXX. Veľa zdravia, šťastia, lásky želám a nad problémami si hlavu nelám.


Veľa šťastia prajem Ti, nech Ťa nikdy neopúšťa, nech Ti stále slúži zdravie, či je deň a či noc hustá.

Žltých kvetov plnú náruč k Tvojmu sviatku chcem Ti dať, veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky k tomu priať.

Ty krásny sviatok máš, života poznávaš. Život ti dal všetko čo dať mal, niekto ťa potešil, niekto oklamal. No pred tebou je života púť, na ktorej ti prajem šťastný buď. Nech tvoj život plynie v pokoji a láske, aby si mohol povedať, že život je naozaj krásny.

Prajem Ti zdravia šťastia dosť, nech slniečko Ti svieti pre radosť, nech máš všetko čo chceš mať, nech nestratíš chuť sa smiať. Prajem Ti všetko naj k meninám.

Dnes máš meno v kalendári, tak nech sa ti dobre darí. Fernetom to zapiješ, zlú náladu zabiješ. Tequillu si ešte daj a dobre sa zabávaj. Všetko najlepšie.

K meninám Ti prajem ženskú, ktorá nemá podprsenku, ktorá by Ťa počúvala, žeby dobré telo mala a dobre sa bozkávala. K tomu ešte veľkú silu maskovať impotenciu. Aby si bol taký taktik, že svoju blbosť prirodzenú vždy obrátiš na vtip.

Veselí chrobáci v tráve tlieskajú radosťou práve, že sviatok dnes sláviš, tak nech sa dobre bavíš.

K tvojím dnešným meninám, želám ti nech nie si sám, nech ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech ťa smútok obchádza, nech ťa život nezrádza.

Krásnou kyticou je vhodné dnes priať, aspoň maličkú radosť k sviatku dať. Všetko najlepšie , zdravie šťastie a rodinnú pohodu z celého srdca praje...


Do roka je veľa dní, do týždňa sedem, ale deň Tvojich menín je iba jeden. A preto nech je krásny tento deň, ktorý patrí celý Tebe len.

Čo to vidím v kalendári? Koho meno tam dnes žiari? Zdá sa, že máš meniny, tak nestváraj koniny, do baru si niekam zájdi, cestu domov v noci nájdi.

Sú slová, ktoré nevyslovíme, je bolesť, ktorú pretrpíme, sú lásky na ktoré spomíname a priatelia na ktorých nezabúdame. Všetko najlepšie.


1 2 3 4 5 6