SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Čierny humor

Včera sme boli u Fera na oslave. Chvíľu panovala pochmúrna nálada, ale potom Fero dostal telegram, že mu zomrela svokra.

Linka dôvery. Psychoterapeut sa už 15 minút trpezlivo zhovára s človekom na druhej strane, trpiacim strašnou depresiou. "Hm, a mysleli ste už na samovraždu? Nie? Tak to by ste mali...."

Patológ: "Máme radi otvorených ľudí, aj keď sa k nám správajú chladne."


Muž u veštice: Môžem ku vám prísť aj v piatok? Nie, v stredu vás zrazí auto.

Idú dvaja starčekovia po ceste a naraz okolo nich prejde na motorke bezhlavý muž... Idú ďalej a opäť okolo nich prejde na motorke bezhlavý chlap na motorke... Keď sa to opakuje už po piaty krát, ten jeden starček hovorí tomu druhému: Počúvaj, Jožo, nechceš si tú kosu dať na druhé plece?

Zomiera vrcholový politik: Mojej staršej dcére odkazujem majetok vo Vysokých Tatrách. Mladšej dcére odkazujem akcie vo všetkých firmách. A môjmu synovi, ktorý stále tvrdil, že zdravie je dôležitejšie ako peniaze, odkazujem teplé fusakle a joggingovú súpravu.

Bedáka vdova naftového magnáta: Chudák manžel, až po smrti sa na neho usmialo šťastie. Ako to? Keď mu kopali hrob, narazili na ropu.

Dnes prebieha operácia v pohode… V pacientovi sme nezabudli žiadne nástroje. Hm… a kde je sestrička?

Klopanie na nebeskú bránu… Svätý Peter zakričí: Čo je? Nie, čo je, ale kto je! Bože, zase učiteľka!

Vladko, prečo si v čiernom? Ále, predvčerom nám zomrela babka. To je hlúposť! Včera som ju ešte videla! To sme ju len držali v okne, kým poštárka priniesla dôchodok...

Ostal si nebohému Janovi dlžný 10 000 korún a vôbec si naňho nespomenieš. Naopak, to je moja najkrajšia spomienka na neho.

Kohn smutný vošiel do kaviarne. Priatelia vyzvedajú, čo mu je. Zomrela mi žena. Nastalo trápne ticho, potom sa neveriacky ozval Grün: To nie je pravda! Vravíš to len preto, aby sme ti závideli!


Vo vidieckom podniku: Máte cigánsku pečienku? No máme, ale potom nebude hudba...

Dievčatko sedí pred stenou, ktorá je celá od krvi. Zisťuje, že má zlomený nos, vybité zuby, krvavú tvár a takto si vraví: Ej bisťu, ale som si kýchla!

Havária. Auto narazí do konského povozu, kôň je natoľko poranený že ho policajt na mieste zastrelí. Potom sa obráti k ostatným účastníkom havárie: Je tu ešte niekto ťažko zranený?


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10