SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Čierny humor

Beloch zablúdil do indiánskej osady. Jeden z Indiánov ho predvádza náčelníkovi. Náčelník k belochovi: Bledá tvár, neboj sa! Budeš u nás pečený, varený.

Rok 1944. Poľsko. Nemecký koncentračný tábor. Esesák reve na väzňa: Nowak! Aké máš číslo? 45. Prečo nemáš 54? Zastreliť! Polička! Ty máš aké číslo? 27. Prečo nemáš číslo 72? Zastreliť! Filovič! Aké máš číslo? 33. Prečo nemáš... Filovič, ty sviňa bolševická! Prestaň s tými komunistickými srandičkami! Zastreliť!

Sťažuje sa malomocný kamarátovi: Ruku nikomu nepodávam. Kto si má stále prepočítavať prsty?


Kope hrobár hrob a zrazu do neho strčí kostra, hodí ho do hrobu zasype a hovorí: Kto druhému jamu kope sám do nej spadne.

Počas letu sa pokazí lietadlo. Pilot hlási cestujúcim: Nech každý ostane na svojom mieste, nesťažujte identifikáciu.

Akú príhodu si zažil na dovolenke? Mozgovú.

Mitsubishi Pajero vrazí do skupinky 16-tich cigánov a všetkých zmasakruje. Vodič v kľude vystúpi, sadne si na kapotu, zapáli si cigaretu a pozerá sa na tu hromadu mäsa. Za niekoľko minút dorazí policajné auto, z ktorého vylezie policajt, chvíľku sa pozerá na tú spúšť, neveriacky krúti hlavou a nakoniec sa obráti k vodičovi auta a hovorí: Tak pán vodič musíme spísať protokol. Akou rýchlosťou bežali, keď do vás vrazili?

Monika sa pýta Diany: Počula som, že si bulimička, je to pravda? Diana odpovedá: No počkaj, hneď ti všetko vyvrátim!

Stoja dvaja pred horiacim domom. Jeden hovorí tomu druhému: Ja tu cítim karamel! A ten druhý na to: Hm... to je možné, dedo mal cukrovku!

Po ulici ide dôchodca a za ním dvaja Cigáni. Jeden z nich vytiahne nôž a hovorí: Poďme si zapichať!

Do cukrárne vojde chlap a pod pazuchou drží dve mŕtve detičky. Predavačka vystrašene hovorí: Ale toto je cukráreň! Dva venčeky a dve rakvičky!

Staršia dáma sa rozhodla pripraviť svoju poslednú vôľu a povedala svojmu duchovnému svoje dve posledné priania. Po prvé si priala byť spopolnená a po druhé si priala byť rozptýlená v obchodnom dome TESCO. "V Tescu???", žasol duchovný, "A prečo v Tescu?" "Budem mať aspoň istotu, že za mnou deti prídu najmenej jedenkrát za týždeň."


Poslanec, ktorý opitý na priechode pre chodcov zrazil dvoch ľudí, sa na súde cez prestávku pýta sudcu, aký verdikt môže očakávať. Sudca odpovedá: No, ten, čo vám hlavou rozbil predné sklo, dostane päť rokov za vlámanie do auta a ten druhý, ktorého náraz odhodil na 15 metrov, dostane osem rokov za útek z miesta činu.

Pesimista vidí tmu v tuneli, optimista vidí svetlo na konci tunela, realista vidí svetlá blížiaceho sa vlaku a vlakvedúci vidí troch debilov na koľajniciach...

Nie je dobré učiť sa od detstva len jeden plavecký štýl. Napríklad jeden môj známy spadol do studne, vedel plávať len motýlika a umlátil sa o steny.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10